Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Masnak is ilyen kedvetlen a...

Masnak is ilyen kedvetlen a kutyaja ebbe a melegbe?

Figyelt kérdés
Bocsi az ekezetekert, de telefonrol vagyok. Szoval nagyon kedvetlen a kutyam ebbe a melegbe. Egesz nap az arnyekba fekszik es nagyon liheg. Semmihez nincs kedve. Huzodik az arnyekba es fekszik. Masnak is ilyen a kutyaja? Mit kene tennem, hogy jobb legyen neki? A vizet utalja, le akartam locsolni, de bujik el es nemm tetszik neki. Ahogy jon az este mar porog es semmi gond nincs. Ezert megyunk mostanaban este setalni. De mivel tudnek most a kedvebe jarni?
2013. jún. 15. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
tegyél ki valami nagyobb dologba vizet. ha a locsolástól tart is, lehet, simán beletapicskolna egy álló vízbe.
2013. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd be a házba, a hűvösbe.
2013. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A mieink is ilyenek. Szegények egész nap kiterülnek az árnyékban.

Mindig legyen előtte hideg, tiszta víz. Ha utálja a vizet akkor vagy tegyél ki neki valami egy kicsit hátha belemegy, vagy locsold meg a fekvőhelyét, hátha attól kicsit jobb lesz neki.

Adhatsz neki jégkockát is, hátha elrágcsálja, biztos örülne neki.:)

2013. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engedd be a garázsba/házba/pincébe ilyenkor.
2013. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Egész nap a bokor belsejébe ásott gödrébe, vagy a fal mellé vájt lyukban fekszik :D Házat is csak helyben fekve őrzött, pár vakkantással :D

Majd este séta, játék...

2013. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Levittem a tohoz, de ott se furdik. A pincebe le tud menni, de oda meg nem szokott. De azert koszonom, megprobalkozok azokkal amiket irtatok:)
2013. jún. 15. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
én még azt szoktam megcsinálni -lakásban- ha elkezd lihegni, illetve melege van, akkor bevizezek jó alaposan egy törölközőt -szinte csöpög belőle a víz- és azzal simítom át az egész kutyát.
2013. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!