Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kiskutyával napi 2...

3 hónapos kiskutyával napi 2 séta?

Figyelt kérdés

Van egy 3 hónapos tacskó keverékem. Sétálni már szoktam menni vele esténként olyan 20:25 percet ,de van mikor csak 15,hogy ne terheljem túl. Én szívesen vinném reggel is sétálni,de nem lesz neki túl sok ez még ilyen idős korában?

Kösznök minden választ!



2013. jún. 15. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem három hónaposan a napi 3 séta simán mehet, két rövidebb mondjuk 20 perc meg egy hosszabb mondjuk 40 perc.
2013. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
A 15 perc pont ideális a 3 hónapos kutyának, ennyi erőltetett (pórázos) séta biztos nem árt a fejlődő csontjainak és ízületeinek. Nyugodtan viheted kétszer, sőt akár háromszor is, de adj neki elég időt pihenni, és ne melegben menjetek. Ha el tudod engedni valahol, akkor az elengedés ideje még hosszabbíthat a sétán. Ha a séta bóklászós és nem haladós, akkor megint hozzá lehet pár percet adni.
2013. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!