Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Balaton északi partján olyan...

Balaton északi partján olyan hely, ahol együtt lehetek a kis méretű kutyusommal? Nem a vízben, csak a parton?

Figyelt kérdés
Tervezzük a balatoni nyaralást és szeretnék kutyásoktól tapasztalatokat olvasni, hogy ők ezt hogy szokták megoldani. 4 hónapos lesz addigra a kiskutyánk, kis francia bulldogról lenne szó. Nem szeretnénk fürdetni a balcsiban, de otthon hagyni sem. Olvastam a szabad strandokról és hasonló lehetőségekről, de elég régi, kb 2008-as információkkal találkoztam inkább. Kérlek, írjatok frissebb tapasztalatokat ezzel kapcsolatban, fontos lenne. Főleg az északi parton és a nyugati félen lenne jó, de bármilyen lehetőség érdekelne! Hangsúlyozom, hogy nem szeretném fürdetni a kutyusomat, csak egy helyet szeretnék, ahol velünk lehet a parton. Minden segítőkész választ előre is köszönök!

2013. jún. 15. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Tihany tökéletes hely, gyönyörű és kutyabarát, a Belső tóban szoktak fürdetni is kutyát, én egész nyáron ott vagyok.
2013. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, arról hallottam, köszönöm! Inkább olyan helyet keresnék, ahol a gyerekek tudnak pancsolni, kutyusomat nem szeretném fürdetni, tehát a Balatonpart lenne megfelelő, de úgy néz ki, hogy sehol nem engedik a partra a kutyákat :( nagyon sajnálom és nem is értem, miért lenne zavaró egy kisméretű kutyus.
2013. jún. 16. 20:45
 3/5 anonim válasza:
Én úgy tudom a kutyát csak fürdetni tilos, a partra le lehet vinni, de persze lehet, hogy tévedek. Az első válaszoló figyelmen kívül hagyta, hogy a tihanyi belső tóban embernek és kutyának egyaránt tilos fürdeni.
2013. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos olvastam olyat is, hogy néhány Balaton parti városban még sétáltatni is tilos a kutyát a part 200 méteres körzetében :( Nem tudom megérteni.
2013. jún. 20. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
azért van, mert a kutyák összepiszkítják a partot, az emberek pedig nem szedik fel utánuk. ki szeretne strandolás közben mezítláb belelépni? nem tudom biztosan, de erre tippelnék, hogy ezért van. úgyhogy köszönd a hanyag gazdáknak! kutyás vagyok, de teljesen megértem ezt a szabályt, mert sajnos sokan nem törődnek azzal mit csinál a kutyájuk. és itt nem csak a piszkításra gondolok.
2013. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!