Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől "bolondulhatott" meg...

Mitől "bolondulhatott" meg így a kutyám?

Figyelt kérdés

Teljesen szófogadó, normális kutyáról van szó. Járt kutyaoviba, majd kutyaiskolába, stb. A macskámat is elfogadta, a kisgyerekekkel is barátságos, ha elmegy valaki a kapu előtt persze megugatja, de ha én nyitok ajtót, meg sem mukkan, ha az utcán megyünk, akkor hiába vicsorog minden kutya a kertekből, ő rájuk sem néz, normálisan utazik autóval, BKV-val, stb.

Tegnap a macskánk fogott egy (pelét, nyest-et, vagy valami hasonlót), de az a valami kiszabadult, és a kutya rohant utána. Elkapta, de hiába szóltam rá, kettőt rázott rajta, és már rakta is elém az élettelen testet, szinte mintha dicséretet várna.

Mi váltotta ki ezt a kutyából?


2013. jún. 15. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
esetleg vadászösztön
2013. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valószínűleg vadászösztön, azt sehogy sem lehet kinevelni a kutyákból.
2013. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez természetes? Mert tökre be pánikoltam, hogy mi történt a kutyával, mert mintha ott sem lettem volna, annyira nem vett rólam tudomást. Közben a macskánkat meg nyalogatja, tisztogatja, aki picivel nagyobb mint ez a valamilyen állatka volt.
2013. jún. 15. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Azt az állatot nem bántja amit már megszokott. Annyi van hogy azért nem árt jobban figyelni rá mert ez általában egy olyan komoly megerősítés a kutyának ami feltámasztotta az érdeklődését a vadászat iránt (hogy meg is ölte)
2013. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!