Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállítók! Milyen boxot vennétek?

Kiállítók! Milyen boxot vennétek?

Figyelt kérdés
Többfajta kutyával járok kiállításokra, kisebbel és nagyobbal is, és szeretnék venni egy boxot. Gondolom akkor inkább egy nagyot hogy több kutya is beleférjen, de milyet? Vászon, műanyag, fém?
2013. jún. 16. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kiállító, de szoktam járni kiállításra. Én úgy figyeltem, hogy a legtöbben a fém ketrecet használnak. Stabil, nem esik benne baja a kutyának (a vászon "összecsukolhat"), könnyen tisztítható, hosszú életű és asszem összecsukható is. Le is takarhatod egy vékony lepedővel vagy valamivel, ha árnyékban szeretnéd tudni a kutyád vagy ha nem szereti a tömeget így "elvonulhat". Én ha oda kerülök tuti fém boxot veszek :)
2013. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Textil boxból van merevítős is, az nem tud összecsuklani. Bár drágábbak. Ezeknek az az előnyük, hogy könnyebbek, mint a fém boxok, és szintén összehajthatók. A műanyagot és a fémet a legkönnyebb tisztítani (de a textil alja is gumis), de a fém idővel berozsdásodhat és komoly súlya van. Ha kerekes, akkor könnyebb szállítani. Azt vedd, ami leginkább megfelel számodra. Körbenézhetsz piacokon, vásárokon is.
2013. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, idővel az lenne a legjobb, ha minden kutyának meglenne a maga boxa, a nagy hangzavarban, stresszben jobban szeretnek külön, elvonultan pihenni általában. De kutyája válogatja, ha nagyon össze van nőve két eb és sosem marakodnak, akkor nekik lehet, hogy együtt jobb lesz.
2013. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen textil boxot vennék, mert sokkal könnyebb, mint a fém. és még védi is a kutyát a naptól. Egyszer ejtettem rá a lábamra a nagy sietségben a fém boxot, utána 2 hétig nem bírtam cipőt felvenni. Borzasztó fáradságos meló kicipelni mindig a kocsihoz, ha van gurulós asztalod vagy valami amivel el tudod húzni, akkor rendben, bár én akkor is inkább a textilt választanám. A kutyák is általában jobban szeretik a textil boxot.

A fémnek az az egyetlen előnye, hogyha nincs kozmetika asztalod, akkor arra fel tudod dobni a kutyákat, miután leteríted egy pléddel.

2013. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!