Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beszóltak az utcán amiért a 4...

Beszóltak az utcán amiért a 4 hónapos kölyökkutyám nem előttem ment a betonon hanem a 10-20 centis fűben/gazban mellettem, most nem mindegy hol megy, vagy mi gondja lehetett az arcnak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly szóltak be ,mikor vittem a kutyámat sétálni akkor a járdán mentünk és jött velünk szemben egy biciklis aki beszólt ,hogy: "Nem a járdán kéne sétáltatni azt a rohadt dögöt".Akkor hirtelen röhögtem de egy "kicsit" mérges is voltam.

Válaszom:

1.Ha nem a járdán kéne sétáltatni akkor még is hol?

2.Miért a járdán biciklizik mikor 2 méterrel arrébb van a bicikli út??

3.Míg maga ember addig ez a kutya nem dög.

Számomra ennyi volt,nézett is nagyot.

2013. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Át kellett volna rugdosnod a bicikli útra, mert bizony ha van, kötelező azon haladnia.

Kérdezőnek ugyan ezt :)

De amúgy el kell küldeni őket a francba és ennyi.

2013. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni. Engem meg télen állatkínzónak tituláltak, amiért nem volt ruha a kutyán. Azok szólnak be ilyen hülyeségeket, akiknek valószínűleg életükben nem volt kutyájuk.
2013. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

jajj ne foglalkozol az ilyenekkel!


nekem bichonom van és egy bácsi azt mondta a kistestűeknek hám kell,(nyakörve van)mondom majd én eldöntöm,erre ő szegény kutya..

mondom ja szegény..


ruhás sztori nekünk is volt..


én már nem foglalkozom az ilyennekkel..


sok unatkozó ember ahhoz ért,hogy beszóljon másoknak!

2013. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a beszólóknak sablon dumájuk van, nekem is szóltak már, hogy miért nincs a kutyán kabát megfagy, miért kell nyakörvet használni, miért nem jó a hám, miért kell egyáltalán ezt a rohadt dögöt sétáltatni, de a legjobb most szerdán volt: megyek a kutyával, liheg, erre miért nem veszem fel, mert fáradt és viszem haza kézben (liheg persze, mert meleg volt, másrészt meg pont az a lényeg, hogy kifáradjon). Nem kell velük foglalkozni, engem nehéz kihozni a sodromból, de van amikor akkora hülyeséget mondanak, hogy egy mondattal sikerül, de ha nyugodt maradsz és úgy válaszolsz jobban idegesíti őket.
2013. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tehetsz:nem foglalkozol vele.Úgyis,,neki lesz igaza",hibáa bizonygatod az ellenkezőjét,a nagy többség meg van győződve a saját hülyeségéről.Én a múltkor két jólnevelt kutyámmal sétáltam tanyán,kihalt földúton,egy-egy ház volt csak-azoknál viszont láncra vert kutyák tomboltak,ahogy megláttak minket.Az egyik háznál két-vagy három,örökké láncon tartott husky-keverék van,hatalmas mozgásigénnyel,szemben német juci+kistestű keverék,életükben nem voltak sétálni(igaz,ők szabadon a kertben,de akkor is...)Ehhez képest a kedves,,gazdi"utánam szólt a háza ablakából,hogy mégegyszer ne merjek arra menni és ha nem takarodok el a kutyáimmal együtt,megmérgezi őket minden további nélkül.Köpni nyelni nem tudtam...Azért,mert ő nem tudja megnevelni és elhallgattatni a kutyáit és zavarja a saját kutyájának az ugatása,én vagyok a hibás-mert van két jólnevelt,csendben,cirkusz nélkül mellettem közlekedő kutyám...?Mégha az enyémek odamennének a kerítéséhez hergelni a kutyáit meg ugatnának,de nem-mondtam is neki,az én kutyáim CSENDBEN vannak,nem értem,miért őket kéne megmérgezni.Úgy felhúztam magam,de otthagytam,úgyis neki lesz,,igaza"tudja,hol lakok,még a végén amilyen tetű,tényleg bedob valamit akkor viszont megfojtom,ha a kutyáimnak baja lesz...Tegnap hasonló,nézett egy ősember a gazos kertből(hosszú haj,napégette bőr,amolyan hajléktalan képű fazon)azt is hallottam,hogy káromkodik,hogy mit keresek a mezőn a kutyáimmal...Komolyan mondom kezd rohadtul elegem lenni ebből a sok gyökérből.Mi köze van bárkinek ahhoz,hogy a kutyáim kulturált körülmények közt,emberekkel teli helyen pórázon,mezőn,erdőn szabadon sétáltatom??Mit ártok neki azzal,a saját kertjéből?Hogy megmugatnak a környékbeli kutyák?Előtte 2 hónappal megint ez,hazajöttem 5 hét után külföldről,az(akkor még)3 kutyám alig várta,hogy végre sétálni menjünk...Az egyik embernek a földszintes kutyája akkora cirkuszt csapott a kerítés mögül,hogy előjött az iszákos öreg és rögtön nekem állt,hogy húzzak a kutyáimmal az erdőbe,semmi keresnivalóm nincs ott(mert övé ugyebár a szaros tanya a földutakkal és én tehetek róla megint,hogy míg az én kutyáim kussolnak,addig ő egy tacskónyi kutyát nem volt képes életében arra megtanítani,hogy ha rászól,elhallgasson...)Ne haragudjatok a hosszú monológért,de ez már nagyon kikívánkozott,főleg a tegnapi nap után!
2013. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Heh, az fasza...
2013. jún. 17. 10:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, azért ez a méreggel fenyegetőzés elég durva. Én nem hiszem, hogy meg tudtam volna állni, hogy elküldjem a p...ba.
2013. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezek ám ilyen megkeseredett, mindenben rosszat látó, csak nekem rossz az életem mindenkinek jó... féle idióták.


belekötni egy kutyába...


miért liheg

miért ez vagy az nincs rajta

miért,miért, bla bla bla....

2013. jún. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!