Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem hagyja magát?

Miért nem hagyja magát?

Figyelt kérdés

Van egy négy éves bichon havanese fajtájú kislány kutyánk.Szeretnénk,hogy legyenek kiskutyái,a párja is megvan ( ugyan ilyen fajtájú és korban is megegyező), viszont mégsem hagyja magát.Mindent enged,de amikor oda kerül a sor,hogy "rámászik" a fiú,elzavarja.Miért lehet ez?Van valami megoldás?

Normális válaszokat előre is köszönöm!


2013. jún. 16. 21:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
mert ő nem hajlandó a szaporításban részt venni!
2013. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert több esze van, mint a gazdájának.
2013. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
66%
Nem vagyok profi, de hogyha eddig még nem történt meg vele hogy "rámászott" egy kutya akkor lehet hogy egyszerűen csak nem tudja hogy mi történik és megijedt.
2013. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

okos kutyád van!


ne szaporíts,elég kutya van a menhelyen!

2013. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kedves második,miért is van több esze?Igazán leírhatnád,hogy mi a probléma azzal ha egyszer szaporítani akarjuk.
2013. jún. 16. 21:22
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert mit kell neked azt a szerencsétlen kutyát még pluszba a hülyeségeddel terhelni, miért kell neki szenvednie, azért mert olyan eszetlen vagy hogy a gazdátlan, a menhelyeken tengődő kiskutyáktól veszed el az esélyt avval hogy nagy eséllyel beteg kiskutyákat fogsz szaporítani.

Keress valakit aki megszaporít téged, ne a kutyát terrorizáld.

2013. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg a bichon fajtamentést, majd ők elmagyarázzák...
2013. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

végülis nincs már a fajta tönkre téve,agyonszaporítva sok idegbeteg kutya..


Miért rontod az állományt?

amúgy nagy eséllyel a kutyád nem lesz sose befedezve,ha nem engedi..(szerencsére)

2013. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Már miért lennének beteg kiskutyái?Nem azt kértem,hogy engem szólj le,hanem,hogy válaszolj a kérdésre,ha nem tudsz rá választ adni nem kell írni!

( "avval" -> tanulj meg helyesen írni! "azzal" )

2013. jún. 16. 21:35
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

de most komolyan! a kutyáknak van törzskönyve? a kutyáknak vannak eü szűrései? a tenyésztő akitől vettétek mit szól hozzá hogy szaporításba kezdenétek?


miért akartok kiskutyákat? normális, valamit is érő választ le tudnál nekem írni? nem vagyok ilyenekre kiváncsi hogy : mert szééépp meg cuki, mert akkor mesélj kérlek a tenyész szemlékről és az egyéb kiállításokról is legyél oly szíves.

2013. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!