Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy pitbull roti mix jelleme...

Egy pitbull roti mix jelleme milyen lehet?

Figyelt kérdés

Egyik bnőm 2 hét múlva kap egy ilyen kutyát,próbáltam lebeszélni,mert c.gányoktól veszi olcsón,bár legalább 8 hetesen 1 oltással adják oda neki...

jelenleg van nekik 3 kutyájuk,de ez csak az övé lesz,elvileg suliba vinné majd,de mondom azért nem egyszerű eset lesz az biztos..


mondtam neki nevelésről olvasson nagyon sokat!

az eddigi 3 kutyával nem sokat foglalkozott így kb olyan mintha első kutyája lenne..


majd egyszer áthozza (másik városba lakik) és akkor megnézhetem,küllemre kíváncsi vagyok hogy fog kinézni..


2013. jún. 17. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


A jellemével nem feltétlenül lesz probléma, ha jól bánik vele.. ha szerencséje van kicsit több jön elő a rotiból, de az se könyű :D Első kutyának semmiképpen nem tanácsolnám.. Az olcsóságnak meg utána kell járni szülőket megnézni még elvétve lehet hogy tk-sok is csak így jött össze ^^

2013. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

apuka pitbull keverék de erősen dominál benne a pitbull bnőm ezt mondta, anyuka meg roti...


hát erősen ajánlottam a kutyasulit,mert egyik fajta sem éppen a legkönnyebben kezelhetőek,szerencsére megfogadta a tanácsokat,bár nekem bichonom van,könnyű falat,de segítek neki ott ahol tudok..sok féle kutyával találkoztam már és foglalkoztam velük..kb 9 éves kutyás tapasztalatom van,de egy ilyen mix-et nem vállaltam volna be :D

2013. jún. 17. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
A roti egyébként nem egy vészes kutya, rotim van. A pitbullról nem tudok nyilatkozni, nincs tapasztalatom vele. De nem lesz egyszeru az tuti, sulival menni fog :) A miénk nem járt suliba, mégis szófogadó, okos, jó kutya. (kivéve amikor megeszi a macska elöl a kaját) :D
2013. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is rotim van én nekem semmim próblémám nincs vele, 7-8 hónaposan volt vele baj

deh akkor meg tudtam fogni azóta semmi baj, most 15 hónapos

2013. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A mi rotink már 4 éves :) És mindig barátságos volt, most is az. Bár idegeneket nem engedne be a házba, kivéve ha ott vagyunk. De ha mmondjuk egy barátunk bemenne, akit ismer, azt nem bántaná akkor sem ha nem vagyunk ott.
2013. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is Pitweilerem van, egyátalán nem egy könnyű természetű, sok törödést, képzést, foglalkozást igényel.

Első kutyának semmiképpen nem ajánlanám.

+ magas kerítés mindenképpen ajánlott:)

2017. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!