Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nagy baj ha ebben...

Szerintetek nagy baj ha ebben a nagy melegben nem viszem sétálni a kutyámat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, de ha már megszokta a napi sétát akkor vidd este vagy kora reggel amikor még nincs olyan nagy meleg.
2013. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
wc-znie melegben is kell. én úgy szoktam ilyen melegben sétáltatni hogy viszek egy üveg vizet és abból adok neki inni, vagy ha más nagyon melege van bevizezem a fejét, mellkasát.
2013. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne a nagy melegben vidd el, hanem lehetőleg reggel 9 előtt és este 6 után. Az én kutyáim is dőlnek most jobbra-balra, de este felélénkülnek és nagyon is igénylik a sétát:)

Na meg séta közben lehet néha árnyékban megpihenni, sokat itatni, stb.

2013. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam- *Már
2013. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi reggel 9 előtt visszük le őket,délután csak 15 perc amíg pisi,kakit elintézik...este pedig fél7 hét után megyünk akkor már árnyék van itt mindenütt és jobb idő van..


(panelban lakunk)

2013. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy baja nem lesz, de nem lesz a sétában sok élvezet, mert csak ott fog bazi lassan cammogni melletted. Én ilyenkor a melegben csak eü sétára viszem, de az is vagy 30 perc, mert olyan tempóra vált, hogy ennyi idő megkerülni a háztömböt. Olyan lassú, hogy szinte egy helyben áll. :) Estére természetesen felélénkül. :)
2013. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vidd sétálni, ha esetleg kicsit vonakodik is. ahogy előttem mondták, abban az időben a legcélszerűbb. Bár az én kutyámnak mindegy hogy ha most elindulnék vele, ugyanúgy pörög mint késő este
2013. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha tudod, vidd vízhez úsztatni.

De este 19 után már lehet kellemesen sétálni.

Mi 17 után indulunk úsztatni, aztán labdáztatni, gyakorolni...illetve délelőtt 9től voltunk kint egy órát

2013. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!