Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagyon domináns kutyánál...

Egy nagyon domináns kutyánál használ a tükör iskola?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon domináns kan kutyám van. És ezért gondolkozom a sulin, hogy érdemes e elmenni (ugye nem mindegy hogy kidobott pénz e az az 50-100 ezer ft, vagy megéri). Nem akarok 100%osan engedelmes kutyát, csak hogy ne támadjon rá a többi domináns kutyára. Ez az egy bajom van, hogy tényleg már sok mindent kipróbáltam, hogy én legyek a dominánsabb, de nem bírom ezt elérni nála egyedül. Alapfokot kijártuk, a kötődés az mintha már jobb lenne, szoktam próbálgatni és észre veszi h ha elbújok hirtelen a bokorba, vagy ott hagyom, jön utánam. Illetve a laza pórázos sétát is megtanultuk, de még mindig iszonyat domináns és még mindig neki akar menni a domináns kutyákra. Amelyik nem az, azzal nem törődik. Szerintetek?? Illetve a behívás is már sokkal jobb mint volt, 10ből 7szer visszafordul, hogy ha hívom, van hogy 2,3szor kell hívjam de vissza fordul, a maradék 3 alalommal viszont nem jön vissza ilyenkor van h macskát lát, vagy domináns kutyát akire muszáj rámennie :(

2013. jún. 17. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
a behivásra hasaljatok rá, és szerintem sokkal több eredményt fogsz elérni egy házhoz járó kiképzővel, akivel együtt sétáltatjátok a kutyát, és közben tanultok, mint egy tanfolyammal.
2013. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha esetleg, még érdekes a kérdés, sztem mindenképpen próbálj ki egy tükrö kutyasulit. A házhozjáró képző is hasznos, de a többi kutyussal úgy tud szocializálódni. Ha mé mindig biznytalan vagy, vagy tényleg extrán domináns a kutyusod, akkor beszél egy tükrösulis képzővel, biztos szívesen segítenek, nekem is segítettek..:)
2014. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!