Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tietek szokott medencében...

A tietek szokott medencében pancsizni?

Figyelt kérdés
Van egy labi keverékem, és van egy kék kagylós medencém. Hogy szoktassam bele? A tietek szokott nyáron pancsolni vagy úszni?

2013. jún. 17. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
naáá :D mondjuk border. de ha nem szereti esetleg fél akkor ne erőltesd mert rettegni fog a víztől
2013. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Amstaffok,de alig lehet őket kiszedni a kádjukból! :)
2013. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a pocsojákat is elkerülték.

Mióta voltam velük úszni azóta a medencébe welnesseznek folyamat.. nem minden kutya élvezi amúgy de egy kis kutyatársasággal való úsztatás sokat dobhat a helyzeten.

2013. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi panelban lakunk átalában a kőre rakunk egy nedves törölközött és azon szoktak feküdni..


mamámék kertes házban laknak nyáron felvisszük őket,mert van ott medence(a mi számunkra) és így sokat időt töltünk fennt.A kutyáknak meg van lavorja amit tele töltünk vizzel és belemennek, egyiket se szoktattuk soha bele maguktól bele mentek elsőnek :D


de a Dunába is szívesen úszkálnak,de az nincs közel ugyhogy nyaranta 2x-3x megyünk le csak..illetve a környék tele van patakkal bár ebbe úszni nem tudnak de belefeküdni igen és szét terülnek :D


2 bichon amúgy

2013. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Labrador vízi kutya úgyhogy ez nála természetes hogy szereti a vizet. :)
2013. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!