Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet vemhes a szukám?

Lehet vemhes a szukám?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek . Nem tudom, hogy vemhes e a staffim.. Viszont haa vemhes nagy gond van mert csak 9 hónapos.. A nvérem egy kannal hagyta, de végig figyelte, és még kutya suliba is vittük.. Kérlek segítsetek kitalálni mi lehet vele, mert nő az emlője..
2013. jún. 17. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
és tüzelés alatt is végig a kannal volt? ha csak nem ivartalan a kan, jó eséllyel befedezte. Egy ultrahang nem ártana. Mikor tüzelt pontosan?
2013. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor akartad ivartalanítani?
2013. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ultrahangra elviszed és megmondják!
2013. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tüzelés elején volt egy vizslával :( de végig felügyelettel.. Szóval nem tudom, de én úgy látom vemhes lett.. Majd elviszem állatorvoshoz.. Az ultrahang átlagosan mennyibe kerül ?
2013. jún. 17. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 6000ft körül
2013. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a pénz probléma akkor a gyors ivartalanítással mindenki jobban jár, mivel egy kb 5ös alom felnevelése kb 100ezer... az ivartalanítást meg 20-25ből megúszod.
2013. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ráadásul 9 hónapos!!!

Olyan,mintha egy 10 éves gyerektől várnád el,hogy kihordjon egy gyermeket.


Mindenképpen ivartalaníttasd,mert kicsinálod a kutyádat.


Amúgy a kutyaiskola hogy jön ide?Attól,hogy jártatok iskolába,még befedezheti egy kan.


Vidd el dokihoz és ivartalaníttasd,ez lesz a legjobb megoldás,ha szereted a kutyádat.

2013. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!