Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust ajánlotok egy...

Milyen kutyust ajánlotok egy olyan családba, ahol?

Figyelt kérdés

van 2 10éves gyermek, nincs nagy mozgásigénye, nincs igénye sétára és sok együtt töltött szabadidőre.. csak olyan minimálisra ?


én bernáthegyire gondoltam, szerintetek jó lenne ?


2013. jún. 17. 21:46
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
jaigen, könnyű nevelni, szófogadó, nem fog rosszalkodni, NYUGODT természetű kellene.
2013. jún. 17. 21:46
 2/27 A kérdező kommentje:
nem szökős, domináns falkavezér típus és lehetőleg nagytestű:D
2013. jún. 17. 21:50
 3/27 anonim ***** válasza:
Ilyen kutya nincs. :) Vagy nem sétáltatod és minimálisan foglalkozol vele (bármilyen kutya képes így élni... de élet ez az élet?) csak kicsapod a kertbe és van.... na ez a kutya 2 év múlva meg fogja enni vacsorára a gyerekeidet. Vagy családtagként kezeled, a tőled telhető legtöbb időt töltöd vele és hagyod, hogy megismerje a világot. Ekkor lesz egy könnyen kezelhető, jól szocializált és gyerek szerető kutyád.
2013. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Nincs igénye sétára?

Minden kutyának van. Vagy... plüsskutya.

2013. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ezekkel a feltételekkel max. plüsskutyát vegyél.
2013. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Ne vedd rossz néven amit mondok, de minek nektek kutya hogyha már most világos hogy nem fogtok vele foglalkozni? Minimális együtt töltött idő pedig gondolom azt jelenti hogy amikor kint vagytok a kertben akkor "együtt vagytok". Hát ez így nagyon nem oké.


A történet másik fele pedig az, hogy MINDEN kutya igényli a sétát, kertes háztól függetlenül. Azt pedig elég érdekes elvárni egy kutyától hogy legyen nyugodt és szófogadó ha nem biztosítjátok a számára a feltételeket hogy levezesse fölös energiáit (séta).


Ha mindenáron akartok kutyát, akkor én Angol Bulldog-ot javaslok, az akkor a legboldogabb ha békén hagyják. A személyes véleményem pedig hogy nektek macska való, vagy aranyhal.

2013. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
bernáthegyit életemben nem láttam vagy hallottam h sétáltattak volna. de még azt se nagyon h nevelték volna és soha nem bántana senkit... normálisan viselekedik stb...
2013. jún. 17. 21:52
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom 100 millió forintot sem láttál még kp-ban, attól még létezik.
2013. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
0%
beagle (nem olyan nagy testű de szerintem jó választás lenne), berni pásztor , labrador/golden retriver
2013. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
több ismerősömnél van bernáthegyi, és egyiknél sem volt nevelve vagy VALAHA sétáltatva.. és teljesen nyugodt, sosem csinálna semmi rosszat.. hogy is van ez ?:)
2013. jún. 17. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!