Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lht a baj a 4éves német...

Mi lht a baj a 4éves német juhászzommal?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon roszz volt kiásott mindent mindent szét rágott és bevallom sokat kiabáltam vele és azér pofookat is kapott.Olvastam arrol hogy kikkel vivnom magamnak hogy énlegyek a falka vezér hát én megbrobáltam megprobáltam vele verekedni hogy vajon ki-e jon belle a vad persze védo felszrelésben és hát kijott letepert és aztán probált leteperni úgy 16éves voltam hát én megvédekeztem elkeztem okollel utni a fejét és aztán elengedett és menekult az oljába és azota ha hangosabban rá szolok nagyon megijed tolem még mindíg enyyire félhet?
2013. jún. 17. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez ugye most vicc? ennyire hülye ember nem létezhet.
2013. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te, a falkavezérséget NEM bunyóval vívjuk ki ember és kutya között. Te most megfélemlítetted, terrorizálod. Kérd szakember segítségét, ha boldog kutyát akarsz. Ez nem jó neki!
2013. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Te Taigetosz pozitív vagy.


Bár úgy sem tudod ez mit jelent,tehát leírom egyszerűbben,hogy inkább nyelt volna le az édesanyád.

2013. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez vicc. Ilyen nem létezik, hogy valaki ennyire sotét. Tutira vicc. Ha meg nem, amit nem hiszek, akkor megpróbálok segíteni. És nem rajtad, hanem a kutyádon, mert csak ot tudom sajnálni, ha ez igaz.

Olvasd el Jan Fennel Kutyapszichológia címu konyvét, vagy nézz róla videót, bármi. A lényeg, hogy hogyan kell kivívni a falkavezérséget. És nem bunyóval, elore szólok, semmi agresszivitás.

2013. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szégyellem, hogy az emberi fajhoz tartozok...
2013. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellheted is. Én is szégyellem. Egyrészt: ha igaz, akkor azért. Másrészt: ha ez kamu kérdés, akkor meg azért mert ennek a fajnak eddig jutott a "humora".
2013. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Okos ....A saját gazdájával kellett neki "harcolnia". Aztán, gondolom, csóri kutyának nem csak simogatást adtál, naná, hogy begerjedt. Erre te jól elverted. A kutyád megtanulta, a gazdának nevezett valaki bántja, jobb elkerülni.Talán egy életre elkúrtad a kutyádat. nem csak veled, hanem az emberekkel való kapcsolatát is.
2013. jún. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem bírom, komolyan mondom, hogy már nem bírom elképzelni, mennyit szenvednek a kutyák, ilyen retardált senkiháziak miatt. Jogosítvány kellene a kutyatartáshoz is, mint a vezetéshez. Majd a gyerekedet is így neveld, ököllel üsd a fejét, aztán lepődj meg, hogy "-Jéé, miért fél tőlem, pedig csak üvöltök?"
2013. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A Te szüleid is úgy vívták ki a tiszteltedet, hogy jól felidegesítettek, aztán meg amikor elkezdtél velük veszekedni, akkor agyba főbe vertek?

Ha nem kamu a kérdés, akkor bizony ezt érdemelted volna...

2013. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Remélem csak kamu kérdés!
2013. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!