Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért járt volna bünti?

Ezért járt volna bünti?

Figyelt kérdés
Hajnalban, a sétája előtt két órányival kb, arra keltem hogy a kutyám befosott a fekhelyére. Először mivel felriadtam a hangra, én kiadtam ijedt hangot. Mire a kutya a sarokba szaladt. Felkeltem, kitettem a fekhelyét, levittem, ott befejezte amit elkezdett. Majd feljöttünk és nekiálltam fertőtleníteni, kisikálni a helyét. Amúgy soha nem volt gond a szobatisztaságával sem előtte, sem utána. Azért ment a hasa mert előtte este adtak neki egy kis croiasant és neki nem bírja a gyomra az ilyet de hiába magyarázom.
2013. jún. 17. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell megbuntetni szerintem, nem szándékosan csinálta. És hallottam már olyan kutyáról, akinek gond volt a szobatisztaságával, mindig leszidták érte. Aztán a kutyának az lett a szokása, hogy megette a kakit, csak hogy ne legyen feszkó :S Ezt meg ugye nem akarod a kutyáddal?
2013. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

dehogy, nem az ő hibája!

az enyém is csinált ilyet, kb fél évesen, már régesrég szobatiszta volt. asszem többen voltak nálunk vendégségben, valahogy hiába próbált szólni szerencsétlen, nem sikerült... szegénykém el volt keseredve, nagyon szarul érezte magát, de egyáltalán nem lett megbüntetve, feltakarítottam, ennyi, aztán lementünk befejezni.

2013. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vissza tudnád tartani a hasmenésedet 6-8 órán át..? Ne viccelj, emiatt nem szabad büntetni, szegény tartotta, amíg bírta, nyílván nem azért fosott oda, hogy téged bosszantson.
2013. jún. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az ő hibája, nem tehet róla.
2013. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!