Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász képzése kutyaiskol...

Németjuhász képzése kutyaiskolában vagy kiképzőnél?

Figyelt kérdés
Szeretném majd megtanítani neki, hogy védjen meg ha mondjuk valaki megtámad. Azt olvastam sok helyen, hogy erre a kutyasuli nem igazán alkalmas, kiképzőhöz kell vinni.
2013. jún. 18. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A kutyasuliban kiképzők vannak, így nem igazán értem a kérdést.
2013. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt lesz a kutyád, akkor egyéni képzésben van olyan kiképző, aki megtanítja a kutyádnak. Természetesen csak akkor, ha a kutyád alkalmas rá. Mindemellett neked is meg kell tanulnod a kutyát helyesen kezelni az ilyen szituban. Mert nem úgy van az, hogy megtámadnak, a kutya meghamizza a támadót, aztán mentek tovább békességben.
2013. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdező gondolom úgy érti, hogy vagy elviszi a kutyáját kiképzőhöz, vagy házhoz jön. Ajánlom inkább az utolsó kettő lehetőséget válaszd. Ezt jobb úgy tanítani hogy csend van, és csak hárman vagytok.
2013. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, így gondoltam. Egyrészt olvastam hogy kutyaiskolában az ilyen jellegű képzés nem igazán színvonalas. Másrészt szerintem jobb lenne ha egy kiképzőhöz vinném vagy ő jönne házhoz, és csak az én kutyámmal foglalkozna. Nyilván egy olyan ember, aki egész életében erre oktat kutyákat, jobban ért ehhez mint egy "mezei" Kutyasuli oktató, aki minden egyéb dolgot is tanít a kutyáknak.
2013. jún. 18. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod, ezerféle iskola van, és ugyanannyi kiképző is. Aki kimegy hozzád házhoz, na ott is befürödhetsz egy mekkmesterrel. Azért, mert házhoz megy, még nem biztos,hogy jól is csinálja a dolgát. Nagyon sok iskolai kiképző jár házhoz is. Bőven van miben válogatni.
2013. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kutyasuliba érdemes vinni ahol a kiképzők az ún civiles képzéshez is értenek, ott ha erre alkalmas a kutyád (és te magad) akkor nagy eséllyel egyéni képzés keretén belül elkezdhetitek a képzést, de ez egy hosszadalmas és költséges folyamat, ha csak nincs valami különös célod a kutyával sokszor olcsóbb lehet egy előképzett kutyát venni. De a kérdésre visszatérve olyan iskolákat érdemes felkeresni akiknek ez nem újdonság (főleg a munkakutyások körében érdeklődj, tükörsuli és társait felejtsd el), ha magában az iskolában ilyennel nem is foglalkoznak nagy eséllyel tovább tudnak irányítani egyenesen egy olyan személyhez aki ért hozzá.
2013. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!