Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky-s gazdik. Szerintetek?...

Husky-s gazdik. Szerintetek? (kép)

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, a kutyámról,(nem, nem vagyok pisis aki azt akarja, hogy mondják a szemébe milyen szép kutyája van.)

Életem első, husky kiskutyámat novemberben kaptam, nagyon okos, szép is, számomra a legszebb, de sosem láttam még élőbe husky kiskutyát, az enyémen és a testvérein kívűl, tehát a kérdés, mit gondoltok a kutyámról? Akár tenyésztői, akár más kutyagazdis szemmel. Sokan mondják, hogy vigyem versenyre és kiálításra, szerintetek? Aki tud nekem segíteni, vagy benne van a témában kérem írjon rám:) Elfogadom a kritikát, sőt örülnék neki:)

Helyesírásért bicsi:)

22/L


2 hónapos korában:

[link]


6 hónapos:

[link]


mostanság:

[link]


2013. jún. 18. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Versenyre akkor viheted, ha van törzskönyve. Ilyen képekről nem lehet megmondani milyen a felépítése. A fülei nagyon nagyok, gondolom szaporítótól van.
2013. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem is huskym van, és én is őt látom a világ legszebb kutyájának, más véleménye meg nem számít, mert ő akkor is az én hercegnőm:)

Amúgy nagyon szép kutyád van:)

Tetszenek a fekete huskyk, de nálam a szürke a favorit:D( persze, hogy az enyém is szürke:P)

Ha van törzskönyve, akkor tudod vinni kiállításokra, de ha nincs akkor tán évente 1X 2X szokott lenni tájjelegű kiállítás(azt hiszem ez a neve) oda tk nélkül is lehet nevezni.

2013. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A felépítése nem látszik az ilyen képekből, de a fülei hatalmasak, majdnem mint egy német juhásznak. Szerintem ez a kutya a fajtájának nem egy kimondottan típusos és szép példánya.
2013. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudnál linkelni olyan képet, amin oldalról,álló helyzetben van lefényképezve?

Egyébként nekem tetszik. Nagyon szép. ^^

2013. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bocsi nem vagyok hozzáértő, de gyönyörű ez a kutya. én is szeretnék huskyt
2013. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A bírok nem csak a színét és a két szép kék szemét nézik, hanem a testfelépítés is nagyon fontos. Bár nem vagyok Husky-s, de a környéken van egy tenyésztő, ő jár kiállításra is, hármat szokott sétáltatni, de nem nagyon hasonlítanak a tiédre, kicsit robusztusabbak ( nem Malamutok!). De ez csak az én véleményem, amúgy nagyon szép! Nem tudom, hogy van-e ebben a fajtában megkülönböztetés a munka és a kiállítási egyedről.
2013. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon aranyos kutyusod van, meg a maga módján szép! Látszik a huncutság a szemében, nekem is huskym van, még nem járok kiállitásra, csak nézőként, majd most fogom venni a tovább tenyésztésre szánt kiskutyám, bár ez most nem tartozik ide. Szóval mint tenyésztő palánta mondom, hogy kiállitásra nem elég tipusos, hosszú a füle, az orra, keskeny a pofija. Egész alakos képet sajnos nem tettél fel, pedig az is nagyon fontos, mert a biró tényleg nem csak a szinét és a kék szemét fogja nézni, mozgása is nagyon fontos. Persze senki nem tiltja meg neked, hogy eljárj vele kiállitásra, ha van törzskönyve, de tovább tenyészteni nem érdemes, mert a fajtán nem javitassz vele, inkább rontassz, akkor meg már pénzkidobás lenne kiállitásra járni. Versenyre nem gondoltál, hogy kipróbálnátok? bikejöring, canicross meg társai? Biztos nagyon élveznéd te is, meg a kutyus is, inkább ez lenne a neki való feladat.:) Remélem, hogy nem bántottalak meg, mert nem az volt a szándékom. Mindenkinek a sjaát kutyái a legszebbek,d e ha igazán szereted a fajtát, akkor észre kell venned a saját kutyád hibáit is. Nekem is gyönyörűek a kutyáim az én szememmel, meg az utcán is rengeteg ember megállit, hogy gyönyörűek, meg hogy miért nem lesz tőlük kiskutya. De én tudom,hogy vannak hibáik, és nem elegek a kiállitáshoz meg a tovább tenyésztéshez. Remélem tudtam segiteni.

2013. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, minden kutya az, de mintha nagyobbak lennének a fülei.
2013. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen sajnos nagyok a fülei, de K9-es kutya, illetve agility versenyekre járunk, szép eredményekkel, mindig dobogósak vagyunk hálistennek:)

Akkor maradunk az ilyen sportos versenyekben, az a nekünk való:D

2013. jún. 18. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Én is agilityzek az enyémmel, de versenyre még nem mehettünk, mert nincs másfél éves.

De a kiképző szerint nagyon ígéretes a kutya:)

Illetve, a trükkök világába kóstoltunk bele, már 40+ trükköt ismer, és tud:)

Én amúgy is úgy érzem a magam részéről, hogy nem tudnám élvezni a kiállítások világát, inkább a sport vonal az ami érdekelne, pláne egy ilyen örökmozgó kutyával,de persze kinek ez, kinek az.

2013. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!