Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem foglalkozom a kutyáimma...

Ha nem foglalkozom a kutyáimmal miért nem mennek el?

Figyelt kérdés

Leültem az udvar közepére, nem foglalkoztam a kutyáimmal csak ültem, meg sem moccantam, néztem előre. Kíváncsi voltam mit fognak csinálni. Az elején próbálkoztak, nyalogatták a kezemet, bökdöstek az orraikkal, aztán kicsit eltávolodtak és lefeküdtek. Az egyik visszajött elkezdett nekem "beszélgetni", bujkált a lábaim alatt. Aztán mikor a másik is odajött rámorgott egy kicsit (ez egyáltalán nem jellemző rá).

A másik egyszer elment szétnézni pár percre, aztán visszajött és ismét lefeküdt. Nem mellettem feküdtek hanem tisztes távolságra tőlem. Ugyanarra néztem amerre én, néha rám pillantottak. Miért csinálták ezt?

Általában ha az udvaron tevékenykedek, a közelemben vannak, de el szoktak menni szét nézni, van hogy nem is jönnek vagy csak az egyik a másik pedig fojtatja amit addig csinált vagy távolról figyeli mit csinálok.

Ha leülök és nem csinálok semmit, miért vagyok ennyire érdekes számukra?

Ha van kedvetek próbáljátok ki légyszíves, kíváncsi vagyok, másik kutyái is így viselkednek e.


2013. jún. 18. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem csinálsz "semmit", várják, hogy valamit mégis csak csinálni fogsz.
2013. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el: Csány Vilmos: A kutyák szőrös gyerekek
2013. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyéim is ilyenek. Kimegyek a teraszra, odajönnek, lefekszenek. Még a dög melegben is, ha kimegyek az udvarra, jönnek utánam, hintaágyba ülök, lefekszenek alá. Ha felkelek, jönnek utánam. Ha valamit csinálok, akkor is körülöttem vannak, mint egy gyerek.
2013. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A hintaágynál úgy van nálunk, hogy az egyik velem fekszik rajta, a másik pedig az árnyékban lustálkodik.:)

2013. jún. 21. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!