Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó táp-e egy golden retrievern...

Jó táp-e egy golden retrievernek a Royal Canin?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősünk aki nagyon ért az állatokhoz, állateledelekhez. Ő a Royal Canin-t javasolta. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek jó táp-e?

2013. jún. 18. 16:00
 1/5 IfYouKnowWhatIMean válasza:
Az tuti, csak fizetni bírd.! Nekünk a macskánk eszik olyat. Jó táp, de ne gondold, hogy 500 Ft lesz :))
2013. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maxitabi ***** válasza:

Szerintem nem a legrosszabb,de a beltartalmához képest drága. Ár-érték aránya az egyik leggyengébb...-tele van kukoricával. Általában aki ért a tápokhoz, nem ezt fogja ajánlani.

Itt is számos tápos kérdés volt már,keresőbe beírod és kidob rengeteg választ.

Mennyi idős a kutya? Mit evett eddig? Mennyit bír a pénztárcád?

Amúgy teljesen egyedfüggő, melyik kutya melyik tápot bírja (jól emészteni-feldolgozni).

Fontos a beltartalom: magas hústartalom (hús,húsliszt és ne állati melléktermék),alacsony v 0 gabona, semmi cukor (répa sem),színezék, tartósító és ízfokozó.

Viszont legyen benne zöldkagyló v más izületvédő - a goldiknak az fontos!!

2013. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Royal Canint adtam a kutyámnak egy ideig, szerette, és jól érezte magát. Most Taste of The Wildre tértünk át egy ideje, amit észrevettem, hogy kevesebb kell neki belőle, és a széklete is kevesebb, illetve tömörebb. Az enyém Royal Caninnal elég nagy kupacokat hagyott maga mögött.
2013. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia,


mi a Brit eledelt adjuk neki kiskora óta.


itt egy link, ahol láthatsz összehasonlítást.

[link]

2013. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Hills táp, nagy fehérjetartalom és rettentően kicsiket kakilnak tőlük az n goldijaim.
2013. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!