Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap kölyökkutya érkezik a...

Holnap kölyökkutya érkezik a házhoz. Mit javasoltok, mi kell itthon legyen a tápon kívül?

Figyelt kérdés
Részletesen, ha kérhetem :)
2013. jún. 19. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jókor jut eszedbe :(

böngèszd a netet.

2013. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hmmm de felkészültek vagytok....zseniális.


- fekhely (nálam a kezdetben boxban alszanak a kölykök, így nekem az is)

- etető/itató tál

- játékok: vmi puha rongy, labda, kötéljáték

- nyakörv, póráz

- kullancs elleni szer

- esetleg az alomból vmi mamaszagú rongy

- jutalomfalat (ha ismered a klikker képzést és tetszik akkor még egy klikker)

2013. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

az elsőnek köszönöm a kisegítő választ :D azzal kezdtem, de nincs nagyon semmi :D

Hmmm de felkészültek vagytok....zseniális.


fekhely van :)

etető és itatótál is van

rongy van...

- nyakörv, póráz --> a hámot javasoljátok ilyen korban? kis kutya, még 8 hetes

- kullancs elleni szer -> vagyis?

2013. jún. 19. 11:35
 4/12 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
100%
Attól függ mekkorára nő a kutya. Ha kistestű lesz, akkor érdemes neki hámot venni, mert kicsi a légcsövük, egy nagyobb rántás károsodást is okozhat. Mondjuk a 8 hetes kölyök kb még 4 hétig nem nagyon megy sehova, ráértek addig a póráz, nyakörv vásárlással, addig talán bele is nő:)
2013. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Kullancs ellen meg vagy állatorvost kell megkérdezni, vagy átböngészni a kínálatot, hogy melyiket hány kilótól és milyen kortól lehet rá tenni. Van kert? Vagy viszitek majd le? Mi az elejétől fogva vettünk egy tonna rágókát, amire nem volt szükség az első 1-2 hétben, aztán le se lehetett róla vakarni, amíg nem csillapodott ez a rágómániája. Bikacsökön pl órákig elnyammogott. De ezeket csak felügyelettel lehet neki adni.
2013. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kullancs ellen az expotot ajánlanám 2 hetes kortól használható és repelens hatású. Ha viszont macska is van a háznál akkor óvatosan mert rájuk mérgező.
2013. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
golden retriever lesz, kertesházban élünk. sajnos nem tudom, miben hozzam fel ide, pestre szállítóbox nélkül. ládában megoldható?
2013. jún. 19. 12:59
 8/12 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Akár egy dobozban is a földön, vagy ha valaki fogja az ölében, az is teljesen jó.
2013. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
autóval megyünk! amúgy köszi a tippeket :)
2013. jún. 19. 13:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Hámot egy goldenhez felejtsd el, mert különben 10 hónapos korára jössz ide és kérdezed h hogy lehetne megoldani h ne húzzon a kutya?

Én egész kicsi kortól retriever pórázt használok és a pórázfegyelem meg van követelve ha rajta van a póráz mindig.. ha ezt ellazázod akkor később szívhatsz.

2013. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!