Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az soványnak számít egy...

Az soványnak számít egy kutyánál (labradornál) ha látszódnak a bordái?

Figyelt kérdés
Mindig is kilátszódtak a bordái. Kölyökkorában is olyan volt már a testfelépítése hogy látni lehetett a bordákat. Sosem tettek rá említést hogy alultáplált lenne, de nekem még is úgy néz ki. Az állatorvos szerint ez normális, szerinte minden kutyában van különbség. Napi 2x eszik reggel kutyaszalámit és tápot, vacsorának kutyatésztát abban belekeverve van 2 féle táp hőkezelt csirkefej valamint kutyaszalámi és zsíros gubics (szintén kutyatészta féleség). És egy fajtatiszta 2 éves hím labrador. Tényleg sovány lenne? Vagy szerintetek egy labradornál ez így a normális?

#labrador #soványság #kutyatészta
2013. jún. 20. 09:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és ezenkívül elfelejtettem megemlíteni hogy óriási kertünk van! Egész nap teljesen szabad! És rengeteget szaladgál. (gondolom ez is közbe játszik)
2013. jún. 20. 09:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kilátszó bordák csak egy dolog, alkatfüggő is lehet. Az igazán sovány kutyáknak a horpaszát kell nézni, a medencecsontjuk nagyon látszik, majd' átszúrja a bőrüket, az úgy a kilátszó bordákkal együtt valóban sovány.
2013. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Erre gondolok:


[link]

2013. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor hál' mert az enyémnek egyszerűen csak a bordái látszanak ki (de nem annyira azért mint a képen) és ezen kívül a képről semmi nem hasonlít rá!
2013. jún. 20. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Ha az állatorvos szerint normális, és kaját is eleget kap (pl. a tápos zsákon látható adagolás szerint, vagy annak megfelelően), akkor semmi gond. Különben a labradorok nagy mozgásigényűek, de úgy tudom, ha ellustulnak, könnyen meghíznak, és az elhízás rájuk nézve nagyon veszélyes.
2013. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mutass róla fényképet!
2013. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most, 2 évesen:

[link]



Kölyökkor:

[link]


(kölyökkorból csak ez az egy fotóm van amiről jobban látszódik a pocija)

2013. jún. 20. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2013. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kutyusod van :) Semmi baj vele szerintem.
2013. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. jún. 22. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!