Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos kiskutyám az oviban...

-Evetke- kérdése:

4 hónapos kiskutyám az oviban a behívásos feladatnál nehezen talál meg a sok gazdi között (mindannyian kiabáljuk a saját kutyánk nevét, akit hívunk). Ez természetes, vagy lehet, hogy rossz a szeme?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 09:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Miért üvölt mindenki egyszerre??? nem jobb lenne egyenként??? Amugy meg ne foglalkozz vele, legfeljebb használja az orrát is.
2013. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 acelsziv ***** válasza:
17%

oviban?

Ilyet se hallottam még. Kutyaóvoda?

2013. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte segíthetsz neki úgy, hogy mielőtt hívnád, észrevétlenül kicsit közelebb lopózol hozzá és utána hívod, vagy olyan helyre állsz, ahol kevesebben vannak és jobban láthat téged. Ahogy egyre nagyobb lesz, úgy lesz egyre ügyesebb is. Az a lényeg, hogy figyeljen rád ha hívod és keressen. Nem árt neki se, ha kicsit használja az érzékszerveit és az agyát!
2013. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20%
Kutya óvoda? Mik vannak!!
2013. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Mivel évek óta minden kölyökkutyás kérdésnél leírjuk, hogy vigye a gazdi oviba a kicsit, így nem tudom mi ez a nagy csodálkozás!? :)
2013. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
a kutya ovi ugyanaz mint a kutya iskola, anniy hogyott kifejezetten csak kölyök kutyák vannak és hozzájuk igazodik a képzés :)
2013. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 zsuzsabazsa ***** válasza:
53%

Ebből én azt látom, hogy jó kis káosz uralkodik ott.

A gazdák össze-vissza a kutyák össze-vissza, nem csoda ha a kutyád azt sem tudja hol állsz és hová kéne bemennie.

2013. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 urkunde ***** válasza:
54%

Mifelénk a kutyaoviban szocializálunk,játszunk stb.

Ráér még tanulni persze ez az én véleményem.Nekem az egyik kutyám 8 évesen kezdett iskolába járni,semmi különbséget nem tapasztaltam a fiatalabb kutyám okulásánál.Mondjuk ez kutyafüggő.

2013. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél fel egy jellegzetes testtartást. Tárd szét a karod mondjuk. Úgy könnyebben kiszúr a tömegből. Sok kiskutya tényleg rosszul lát, legalábbis tömegből kivenni az ismerős arcot nem egyszerű.

A helyedben külön is gyakorolnék vele.

2013. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Zsuzsabazsa, tudod mostanában sok modern kutyaiskolában (főleg oviban) szabadon vannak a kutyák, van lehetőségük játszani egymással és nem csak pórázon lógnak a 4 hónapos kölykök az egész foglalkozás alatt. Sőt, sok helyen a behívást is póráz nélkül tanítják.
2013. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!