Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van Amerikai staffordshi...

Novák Lilla kérdése:

Kinek van Amerikai staffordshire terrier kutyája?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!Írjatok egy rövid leírást róla!!


Név:Nelly

Kor:1 éves

Nem:szuka

Színe:Barna-fehér foltos

Játékos és nagyon szeret más kutyákkal játszani!!



2013. jún. 20. 10:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Cukorfalat a neve, 8 éves,kan kutyus,hamuszürke szìne van 4 fehér kis papuccsal :)


Menhelyről került hozzánk még 2-3 éves korában.

Sajnos nem hall ezért kézjelekkel kommunikálunk vele,ennek ellenere jó házőrző másik kutyával együtt.

Nem játszik más kutyával annyira nem keresi a társaságukat inkább az ember a mindene.nagyon ragaszkodó és egy igazi társ az életünkben.nagyon nagyon szeretjük.

2013. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
igen tudjuk és fiu kutyát szeretnél találni neki... előszőr is túl fiatal hozzá. Másodszor meg nem tk-s szűrt kutyát ne szaporíts.. staffból így is van annyi mint a rohadás
2013. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szia!!Ez nem igaz!!
2013. jún. 20. 10:56
 4/19 anonim ***** válasza:
nem persze.. tegnap nem te írtad ki ugyan ezt a kérdést csak kevésbé burkoltan...
2013. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De de rájöttem hogy még túl fiatal a kutyám!!
2013. jún. 20. 10:59
 6/19 anonim ***** válasza:

Inkább az ivartalanításra gondolj,nem pedig a szaporításra.

Ja és van 6 Amstaffom.

2013. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 2 éves kanom van.Barna-fehér,nagyon szereti a kutyákat,minden kutyával elvan.

Törzskönyves,de ivartalan,mert nem kívánom tenyészteni.És tenyészszemlén sem voltunk,se orvosi szűrésen.

És azt a felelősséget sem kívánom a nyakamba venni,hogy egy alom kiskutyának,pláne ebből a fajtából JÓ és felelősségteljes gazdákat találjak.

Akinek ilyen kutya kell,az vesz egy jó kennelből,ott úgyis szűrik a gazdikat.


Ha az meg igaz,amit a többiek írtak és valóban szereted a kutyádat,akkor ivartalanítanod kellene,nem pedig pároztatod.És főleg nem itt kellene keresgélned név nélkül másik kutyát.Komolyan nem értem,hogy lehetnek ennyire ostobák az emberek.Elvileg ő a társad...Remélem a gyerekedet is felcsináltatod 10 évesen,a kisbabát meg eladod majd Thaiföldre k*rvának.Azért is jó pénzt kapsz.

2013. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem akar szaporítani de azért rögtön ìrt privátba hogy fajtiszta-e...elég érdekes.

Amúgy az enyém is ivartalanìtott mivel mentett kutya...

2013. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Elvagytok.. xD
2013. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
szia!nekem van kettö amstaff,kan: 6honapos Bajnok,a szuka: Molly 11hetes.a kan fekete fehér, a szuka barna fehér foltos.Mindkettö törzskönyves,a kan komoly kutya.
2013. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!