Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bélférgeken és a veszettsége...

A bélférgeken és a veszettségen kívül milyen betegségeket lehet kutyától elkapni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségesen működik az immunrendszered akkor a leírt kettőn kívül leginkább semmit!
2009. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

EZ HÜLYSÉG!!!!!!az egyik anárunk azt mondta hogy már attól is bélférgesek leszünk a hozzáérünk egy olyan kerítéshez ahol van kutya!!!nekem van 3 kutyulim és egy vadászgörényem.....az összes ebemet minden nap meg"csókolom"...a görényemmel detto....sőt!a görényemmel eggyütt is alszunk .... hogy mit mondanak a szüleim?anyukám:semmi bajod nem lesz!apukám(jó Ő orvos)mondja hogy étkezés előtt mossak kezet....nem szoktam....egyészséges vagyok,SOSOEM KAPTAM EL VMILYEN FERTŐZÉST!!!4csak akkor mosok kezet ha tényleg koszos ,na meg ha fürdök(naponta :) )és nem vagyok olyan koszos mint egy cigány!!!CSAK BE KELL OLTANI A KUTYÁT ÉS A TÖBBIEKET!!!!

12/L

2009. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A higiéniás szabályokat betartva semmit. Mióta megvan a kutyám, sokkal ritkábban vagyok beteg.
2009. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kutyámat meg szoktam puszilni.
2009. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem mind a kettő kiskutyám parvós lett. Az egyik bele is halt, de én nem kaptam el, se anyuék.

11/l

2012. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!