Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyus torkán akadt valami,...

Kutyus torkán akadt valami, de mostmár látszólag jól van. Lehet, hogy még ott van?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves beagle kutyusom, csak az a baj vele, hogy mindent rágcsál, lenyel. Már nem először fordult elő, hogy megakadt a torkán valami, de eddig mindig sikerült kiszednem. Most megehetett valamit, nem láttam mit(kb.5 percre hagytam egyedül...)Megakadt a torkán, gondolom, mert már felismerem a viselkedéséből( járkál, ,,harákol", megpróbál rongyot enni-gondolom h letolja-, mániákusan nyalogat minednt pl. szőnyeget, falat. Rögtön megpróbáltam kiszedni neki, mintha éreztem volna valamit az ujjammal, de nem értem el. Félek talán véletlenül lejebb is tolhattam neki, de látszólag most jól van. Eszik, iszik, szaladgál, viszont mikor sétáltattam, füvet evett. Lehet úgy látszólag semmi baja h még mindig be van akadva neki valami? Esetleg kihányhatja később, ha igen? Honnan veszem észre, ha még mindig ott van, de semmi jelét nem mutatja?

2013. jún. 20. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha már nem mutatja, hogy irritálja valami a torkát, akkor lecsúszott. Innentől figyeld a székletét, hátha megjelenik az a valami. Azt is figyeld, nem érzi-e magát rosszul. Öklendezik, hány, stb. Akkor viszont nem megemészthetőt nyelt le. Jobbik esetben semmi gond nem lesz általában.
2013. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én mondjuk biztos hogy tennék egy kört a dokihoz hogy nézzen bele a torkába...


mellesleg nem tudom felfogni miért nem nevelted meg a kutyád másfél év alatt annyira hogy ne rágcsáljon, egyen , nyaljon meg mindent? NE LEGYEN IGAZAM de egyszer nehogy késő legyen! rengeteg mindent meg tudsz előzni ha ezekről letiltod...

2013. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második: próbáltam már minednt, de eddig semmivel sem sikerült leszoktatnom róla. Ha ott vagyok, nincs gond, de ha nem figyelem, rögtön rákezd...Dokihoz meg sajna nem tudom most elvinni, most csak busszal tudnám bevinni de nem olyan itt a közlekedés...
2013. jún. 20. 15:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek pedig köszi, figyelem folyamatosan :)
2013. jún. 20. 15:43
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Hívd Caesar Milant, az majd segít. :D
2013. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézd Cesar Millant én láttam már ilyesmit a műsorában, hogy a kutya mindent megevett amit meglátott:papírzsepi, szalvéta, kaki stb.
2013. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, szoktam nézni am a kutyadokit, de még azt a részét sajna nem láttam. Majd rákeresek, hátha :) Egyébként nem igazén köhög vagy ilyesmi, figyeltem egész nap, viszont néha azért krákog egyet-kettőt...Lehet hogy felsértette kicsit a torkát,vagy csak a helyét érzi ahol volt, azért? Ha még ott lenne gondolom jobban idegesítené, nem?
2013. jún. 20. 20:43
 8/11 A kérdező kommentje:
Az nem fodulhat elő, hogy elmozdult a nyelvcsontja vagy mi, ugye? Ahogy ugye próbáltam kiszedni a cuccot a szájából.Vagy lehet, hogy attól krákog néha? Ha igen, elmúlik magától?
2013. jún. 20. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódni miatta, de ha így be vagy gyulladva, mondták már, vidd el állatorvoshoz. Borsos áruk van nekik még akkor is, ha csak rápillantanak a bal szemükkel a sarokból, de legalább biztos tipp.
2013. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az a helyzet hogy két dolog van amiért krákoghat a kutya.


1- maradt ott még valami.


2- felsértette a nyelőcsövét amíg azt a valamit leszuszakolta a torkán.


nem viccből írtam hogy egy állatorvossal megnézetném.

2013. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!