Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutya vékonyat és...

Nagytestű kutya vékonyat és keveset kakil. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egyébként is nagyos finnyás, válogat, minőségi tápot és húst kap. Teljesen el van kényeztetve...

(nem az enyém a kutya).


2013. jún. 21. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, h jó kaját kap, megfelelő mennyiségűt és minőségűt, amit jól hasznosít a szervezete.
2013. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, minél megfelelőbb a táplálék, annál kevesebb a melléktermék, de ezek a gumik, olyanok, mintha egy nyest hagyta volna (kisujjnyi átmérőjű...se), nem pedig egy marha nagy kutya.:)
2013. jún. 21. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
bélelzáródása is lehet
2013. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó kaját kap én is erre gondolok.Nekem tacskó keverékem van és mikor gagyi tápot kapott naponta többször elég nagy kupacokat rakott.Most hogy Barfozunk pár bogyót termel csak.A szomszédság westije akkorát kakil mint egy nagytestű kutya mert gagyi táppal és konzervvel etetik amiben hús sincs csak gabona.
2013. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én úgy tudom sem a bogyós széklet sem a nagyon vékony kaki nem jó mert valamiféle betegségre utalhat

persze a minőségi táp és elegendő víz fogyasztás az fontos de érdemes lenne mondjuk megnézetni az állatorvossal/vagy csak telefonon rákérdezni biztos ami biztos

2013. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, beszélek a gazdival!
2013. jún. 21. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!