Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak van egy elég nagy...

A kutyámnak van egy elég nagy nyílt sebe a szeme alatt. Felmerült a kérdés, hogy lehet e Kubatol-spay-t rátenni? Vagy csak rosszabb lesz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, mitől lehet, de már 1 hete nem gyógyult semmit. Próbáltam sós vízzel bekenni, meg fogkrémet is tettem rá, de nem sok eredményt hozott. (Orvoshoz nem akarom vinni, mert már elég öreg, és félő hogy nem ébredne fel az altatásból...)

2013. jún. 21. 17:08
 1/7 anonim válasza:
vidd el dokihoz de csak ha kell tanácsot kérj tőle.
2013. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megnézze és adjon rá valami kencét/gyógyszert, nem fogja elaltatni.
2013. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sós víz, fogkrém? Ezt nem nagyon értem. Mondjuk legalább betadin, vagy kék lukács. De a legjobb lenne ha orvos megnézné. Ahozz nem kell elaltatni.
2013. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem ezt a felfogást.


Nincs orvosi diplomád,de te máris eldöntöd,hogy altatná a kutyát és tuti nem ébredne fel belőle.


Egy hete nyílt sebe van és te csak nézed meg kenegeted minden sz@rral??

Mégis milyen ember vagy te??


Ha bele is pusztul szerencsétlen pára,az amiatt lesz,hogy nem vitted időben orvoshoz...

2013. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem magadon is,ezt a gyógymódot szoktad használni!Kicsit gondolj már bele,hogy mit érezhet könyörgöm!
2013. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha felületi sérülés, akkor betadinnal szoktam fertőtleníteni, de ha elég nagy nyílt sebkényt definiálnék valamit, ami nem is gyógyul, akkor megmutatnám orvosnak, pedig én nem szoktam minden aprósággal orvoshoz szaladni velük, de azért egy nagy nyílt, nem gyógyuló seb, már ok lehet rá. Attól meg, mert megnézi nem fogja altatni.
2013. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogkrém? Te normális vagy?

Amig gyulladt addig betadin, ha gennyes akkor hiperollal átmosni, aztán ha sebesedik már akkor neogranormon. És ha nem javul vidd el ORVOShoz, mi a fr@ncért altatná el egy seb miatt?

Remélem majd neked is a csipös fokrémmel kenegetik majd a sebeid .. megérdemled.

2013. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!