Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp a legjobb ezek közül?

Melyik táp a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés
Chappi, Pedigree, Friskies, Darling
2013. jún. 21. 19:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezek mind nagyon rossz tápok. Ezek áráért már sokkal jobb minőséget lehet venni.
2013. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó.


A jó tápok:


Brit

Brit Care

Acana

Belcando

Taste of the wild

Oijen

Azp


Amiket te írtál,mind rossz minőség.Inkább árt,mint használ.

2013. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A kérdező nem azt kérdezte, hogy milyen ezeknek a tápoknak a minősége, hanem azt hogy melyik a jobb. Egyébként egyetértek veletek, hogy ezek a tápok a legrosszabbak. Sajnos nem tudom a kérdésre a választ, pedig engem is érdekel.
2013. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor így írom: Mind ugyanolyan rossz.Nem tudnék választani melyik a legrosszabb.Mint ahogy a legjobbat sem tudnám kiválasztani,mivel ugyanolyan borzalmas mint a többi.
2013. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

FSP Hexa 400

viccet félretéve Royal Canin -ról mi a véleményetek?

2013. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A royal canin nagyon sok gabonát tartalmaz és rengeteg pénzt elkér érte.

Annyi pénzért (de még olcsóbban is) sokkal jobb tápokat kapni.

2013. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyik se jobb a másiknál sztem.
2013. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Brit, Acana, Royal Canin.....

Hát! Azért nem 10-20 Ft az árkülönbség.

Ha a kérdező Chappi-t meg Darlingot kérdezett, akkor biztos nincs pénze Acana és társaira.

A Pedigree állítólag mostanában nagyon rossz.

Darlingot akkor szoktam venni ha 50%-os leértékelés van, a többit nem vettem még.

Ilyenkor keverd össze valami jobb, minőségi táppal, illetve vegyél csirke aprólékot (far-hát) és főzd meg, sokkal olcsóbban kijössz, és tudod variálni a kutyatáppal.

Nézd meg a felsoroltaknál, hogy miből rakják össze.

Lehet, hogy megveszel valami csilli-billi tápot kg-ként 2000 Ft-ért, de ha elmész a piacra azért már pulyka mellfilét kapsz!!!!!

2013. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Ezek mind nagyon rossz tápok. Ezek áráért már sokkal jobb minőséget lehet venni."


De mit?????

2013. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Fent le van írva.


Emberek!

Gondolkodjatok már értelmesen.

Ne a kilónkénti ár szerint döntsetek egy-egy tápról,mert kis mennyiségben mindig drágább!!


A Brit Premium 15kg-os zsákban 8600 Ft.Miközben ha kimérve kéri az ember,üzletenként eltér,de akár 800 Ft/kg-tól egészen 950-1000Ft/ kg-ig is terjedhet.Számoljatok már!


Kutyától függően,de egy 15kg-os zsák egész sokáig jó.Nekem egy 30 kg-os aktív kutyám van.Neki valamivel több,mint 1 hónapot bírt a 15 kg-os zsák.Azaz havonta 1x kellett kiadnom 8600 Ft-ot és heti 3x vettem neki csirkenyakat.Abból fél kiló kerül 190 Ft-ba!!!


A Brit a legjobb ár és beltartalom arányú táp,amit ma itthon lehet kapni.


Most néztem meg egy honlapon,pl. a pedigree 15 kg-os kiszerelése 7600 Ft.Ez kereken egy ezressel olcsóbb,de fényévekkel rosszabb minőség.Többet is kell adni a kutyának belőle,mert rossz minőség,így nincs akkora tápértéke,mint a Britnek.Tehát az hamarabb elfogy.


A többi kérdező által felsorolt márkát meg említésre se méltatom,mert annyira borzalmas minőség.


Mellesleg internetről is lehet rendelni,van számos ingyen házhoz szállítással egybekötött tápfutár honlap,ahol ezrekkel olcsóbbak a MINŐSÉGI tápok,mint a boltokban.

2013. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!