Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a garantáltan legminősé...

Melyek a garantáltan legminőségibb, legtutibb száraz eledelek kutyának?

Figyelt kérdés
Ár nem lényeg. Személyes tapasztalat is érdekelne mellé esetleg.
2013. jún. 21. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiket érdemes adni és Magyarországon be tudsz szerezni, azok az Acana, az Orijen és a Taste of the wild. Ezeknek is inkább a gabonamentes verziója ideális a kutyának; a többi hiába szuperprémium meg ilyen-olyan kicsike meg kemény tőle a kaki; nem az igaziak. Teli vannak gabonával, ami a kutya természetes étrendjében nem található meg és egyáltalán nem is emészti azt. Amióta Orijennel etetek, a kutyám kimagaslóan szebben fejlődik mind szőrzet, mind csontozat, mind izomzat terén; nagyon meg vagyok vele elégedve. Korábban próbáltam a Joserát, a Brit-et és a Eucanuba-t is.
2013. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 21. 20:34
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Gabonamentes tápot keresnék a helyedben mindenképp. Ill. ha pl. nagytestű kölyök kutyád van, figyelnék nagyon a fehérjetartalomra, h ne legyen túl magas.

Nekem a Taste Of The Wild tápok a legszimpatikusabbak, bár én BARF étrend szerint etetek egy ideje, de ha vmiért tápoznunk kéne, akkor amellett döntenék.

zoofast.hu-n a legolcsóbb :)

2013. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orijen red a szívem csücske,meglehetősen drága,a fehérje is magas,de annyira nem,hogy problémát okozna a kutyámnál.Alexandra jól írta,ha óriástestű a kutyusod,akkor nem érdemes magas fehérjét kapnia.
2013. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az Acana volt a legjobb a tápok közül,mi is BARF-zunk,de ha tápra kéne vissza állni akkor Acana bárányosnál maradnék :)
2013. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Amikinos

[link]

2013. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Orijen, Acana, Taste of the wild, ahogy már előttem is írták...A fajtákon belül is van választék, de azt már a kutyád alkata, ízlése határozza meg.
2013. jún. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az Amikonos miatt miért pontoztatok le? Szerintetek ennyire rossz, vagy csak azért mert nem ismeritek?
2013. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a kérdés ,hogy ki mit ért ""A garantáltan legjobb "" alatt.

az USA-ban van egy elismert, kutyatápokat is minősítő és rendszerező szervezet, az ő javaslatuk az általánosan elfogadott ,persze ezt Európában erősen támadják, itt viszont a németek korrekt tesztintézeteinek munkái a mérvadóak !

és milyen érdekes :) a jó nevű tápok közül sok ,bizony -bizony, csúnyán leszerepel ezeknél a minősítő intézeteknél !!!!!!!!!!

az ok általában a magas gabonatartalom, a hús termékek fogalmának eltérő értelmezése,stb!

a garancia egyik legjobb ismérve az ár !!!

a drága tápok közül sokkal több a jó minőségű !

mindegyik árul termékmintát, a kutyád pedig válogathat :)

acana, belcandó,és a többi között:)

2013. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát, pl. a Royal Canin és Eukanuba igen drága, mégsem etetnék vele, tele van gabonával. Ráadásul a Royalban az állati fehérje csirketollból van, szánalmas.. És volt pofájuk azt nyilatkozni, h ez sokkal értékesebb fehérje a kutyák számára és az előállítása is drágább, mint a húsé, ezért (is) magasabb az ára.
2013. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!