Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Royal Canin diétás táppal...

A Royal Canin diétás táppal valakinek van már tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nagyon nem jó szegénykémnek a gyomra, pedig vitaminokat is kap rá!


Az érdekelne, hogy ki használta ezt a fajta tápot hosszú távon és milyen eredményeket értek el?



2013. jún. 23. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
felfujta mint egy lufit. Mennyire érzékeny a gyomra? nyers húst birja? Én azt adnék napi 3-szor kis adagokat. mellé semmi szénhidrátot, néha egy kis rizst. ha nincs szénhidrát, nem épül be a fehérje a szervezetbe, a kutya elkezd fogyni.
2013. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Royal Canin egy igen gagyi táp.Enyhén főtt húst adnék neki, később nyerset-
2013. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a nyers husit nem bírja!A rizst nem akarja enni, kieszi belőle a főtt husit, aztán levan tudva:)Pedig már berendeltem neki, de akkor azt már oda adom neki, csak Acanában nem találtam diétás tápot!! Egyedül a táp az, amit jól visel a gyomra. Egyszer kapott egy hasnyál mirigy gyulladást, kapott antibiotikumokat, de elég hányóska!! Egy hónapja lett ivartalaníttatva és azóta is volt beteg, mindent kihányt. Pedig volt neki ultra hang vizsgálat is de semmit nem találtak. Majd, most egy vér viszgálatot akarok beiktatni. De, szerintem nem normális, hogy 2 havonta mindig úgy beteg, hogy egy hétig napi 4-5 hány. Annyi orvosnál voltunk már!!!!De, azt mondták, hogy biztos mohóbb, mióta kilett heréltetve. Mert, egészséges kutyus!! Esetleg tudtok ajánlani valami jó minőségű tápot érzékeny gyomorra? Kap husit is, de a táp az, ami nem viseli meg úgy a gyomrát.
2013. jún. 23. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!