Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier spánieleknek mennyire...

Cavalier spánieleknek mennyire kell kozmetikás?

Figyelt kérdés
A fajta leírás nem írja hogy kozetikázni kellene, viszont a kutyakozmetika oldalakon azt látom hogy kell. Most akkor melyík az igaz? Mondjuk az nekem is eszembe jutott hogy a mancsánál nem kellene esetleg kinyírni a szőrt? Valakinek van esetleg tapasztalata?
2013. jún. 23. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A kiállításra szánt kutyákat nem szabad nyíratni.Ha csak egy minimális vágást meglát a bíró,kizárják.Ha hobbikutya,úgy nyíratod ahogy akarod.A kutyának nem okoz gondot a nagy szőr.Azok szokták levágatni,akik nem szeretik fésülni.
2013. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A cavaliereknek egyáltalán nincsen hosszú szőrük, nem igényel kozmetikát, se nyírást. Ha zavar a mancsán a szőr, azt ki lehet vágni otthon is(kiállítási kutyáknál nem szokták), időnként meg kell fésülni, de egyáltalán nem igényel nagy időráfordítást.
2013. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még kölyök és nincs nagy szőre. A fésülés nem okoz gondot, jól viseli szerencsére. Az a 10 perc meg nem okoz gondot nekünk sem amíg átkeféljük. Kiállításra nem fogjuk vinni.
2013. jún. 23. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
A füleken,a lábakon és a farkukon azért elég hosszú.Én láttam olyat is akinek a hasa alatt is a földig ért a szőre.
2013. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szuka vagy kan?
2013. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kan, kölyök. Köszi a válaszokat.
2013. jún. 24. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kan,akkor számíthatsz hosszabb szőrre.Főleg ha minőségi kaját eszik.Figyelj a hónaljára és a füle tövére.Ezek csomósodnak leginkább.De majd csak másfél éves kora után nő meg teljesen a szőre.
2013. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:-)

Brit Premiumot kap enni, meg heti 3-4 alkalommal nyers husit is kap, főleg csirke mell nyesedéket normális emberi fogyasztásra alkalmasat. Azonkívűl zöldkagylót is kap, mivel dps. Ezt a kérdést miatta írtam ki

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4493618-kiste..

Szeretnénk a lehetőségekhez mérten mindent megtenni hogy jó élete legyen:-)

2013. jún. 24. 16:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!