Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van a kutyádnak valami egyedi,...

Van a kutyádnak valami egyedi, furcsa vagy vicces szokása?

Figyelt kérdés

Az enyém (menhelyi keverék) időnként azt csinálja, ha éppen senki sem ér rá vele foglalkozni, hogy leül eléd háttal és néz maga elé. Időnként hátrapillant, hogy figyelsz-e. Ha igen, akkor gyorsan előre fordul és dölyfösen néz tovább előre. Ha nem, akkor úgy helyezkedik, hogy megint eléd kerüljön és folytatja tovább. Ha meg odamész megsimogatni, akkor meg szándékosan rád sem néz egy darabig, direkt elfordul. De azért hagyja. Szerintem nagyon vicces amikor így duzzog :)

Az a legjobb mikor sétálni akar, mert ilyenkor csak úgy "véletlenül" cipeli magával a pórázt is és úgy csinálja ugyanezt.


2013. jún. 24. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Reggel úgy nyújtózkodik mellettem, hogy belenyomja a lábait az arcomba :D
2013. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiskutya korában nem tudott aludni és kötött pulóverekből csináltam neki 1 kutyaszerű kitömött izét xD azóta csak azzal alszik és akárhová megyünk vinni kell azt is pedig már 5 éves xD
2013. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alvós párnája és takarója, amiket minden este módszeresen átnyálaz alvás előtt. Persze ettől baromi büdös lesz rövid időn belül. Ha kimosom őket, duzzog, csapkodja magát meg a cuccait a földhöz.x)
2013. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
a tálkája 1,5 méterre van a kosarától és mindig minden kaját oda visz,útközbe megeszi ugyan,de amíg elnem fogy a táp,házikoszt,csont egyéb viszi oda,nem hogy ott enné meg a tálka felett,inkább húrcolja :D
2013. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyám a függöny alá bújik,és csak a fejét dugja ki belőle, így úgy néz ki ,mint egy kis menyasszony..:D

meg néha a fenekét nyomja a bútorokhoz,és úgy dörgölőzik hozzájuk..:D

2013. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag az úttest és a járda/füves rész közötti vékony sávban végzi a nagydolgát. De annyira a szélén, hogy időnként úgy néz ki, mint egy balerina.

A lépcsőházban a fal mellett kell mennie, ha valaki szembejön vele, akkor lefekszik és nem mozdul.

2013. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
100%
Csak egy: rendszeresen beugrik a kádba, amikor szomjas (mondjuk én szoktattam rá). Bátyjámék kutyája pedig vonít a vonalas telefonra, ha csörög.
2013. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Reggelente ugy asit, h az ember azt hiszi, h oroszlan. Amikor meg vizet iszik bele nyomja az egesz fejet a vizes talba, es utana vegigsetal az egesz hazban, ugy h kozbe az allarol vegig csepeg a viz :D
2013. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Detto :)

van egy babája amit kiskorától imád és úgy alszik vele hogy átkarolja a két mancsával,de ha lenyujtod neki a karodat akkor azt is átkarolja :)

2013. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Mikor alszik, szó szerint feltekeredik a falra.
2013. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!