Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten milyen állatmenhely...

Budapesten milyen állatmenhelyek vannak? Honnan érdemes örökbe fogadni?

Figyelt kérdés

Úgy értve hogy a kutyus nem kap el betegséget a menhelyen, és normálisak a gondozók, viszont nagyon sok állat érkezik be, ezért jó ha onnan viszek el.


Ja, és ti honnan fogadtatok örökbe, milyen volt?


2013. jún. 24. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az illatos útról mert ott altatnak a leggyakrabban. De nem a menhelyet fogadod örökbe. Én találni szoktam. :) Mármint a kutyákat az utcán.
2013. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 papa777 ***** válasza:
81%
Szia. Mi az illatos útról fogadtunk örökbe 1 hete egy aranyos corgi, és szerintem border collie keveréket, bár igaz csak 4órát volt a menhelyen, mert aznap találták. De, azalatt kapott oltást, be chipezték. A kennelek tiszták voltak, még a kutyákat locsolták is, hogy ne legyen melegük. Szerintem onnan nyugodtam fogadhatsz örökbe. A gondozók nagyon kedvesek, odafigyelőek.
2013. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Illatos ut, igaz, nem menhely, de ha onnan fogadsz orokbe, azzal eletet mentesz. Oltva fogod megkapni a kutyust. Van a facebookon isoldaluk, benne a kutyak kepei, ki tudod valasztani, melyikuk szimpatikus.
2013. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2013. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha egészséges, kiképzett (iskoláztatják) és jól szocializált, chippel és oltásokkal ellátott kutyát szeretnél, két valódi menhely jöhet szóba: a REX Káposztásmegyeren (európai színvonalú) és a NOÉ Rákoscsabán. Az Illatos Ebrendészeti telep (sintértelep) és nem menhely. Mindenhol fizetni kell (5-10 ezer ft)!

[link]

[link]

2013. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2-nak: Hogyan adhatták örökbe? És ha keresi a gazdája? Két hétig nem lehet, addig karanténban vannak, kivéve ha maga a gazdi vitte az Illatosra? Ilyet még nem is hallottam.
2013. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Amúgy Budapest környékén csak ez a két menhely van, + az "ebrendészet"?

Jó olvasni a dolgokat az illatosról, vele kapcsolatban elég erős (volt) bennem a félelem, hogy onnan egy vírusos kölyök kutyát hoznék haza, és 2 héten belül elpusztulna. :/

A Noé-val és a Rex-el kapcsolatban meg már olyanokat hallottam, hogy nagyképűek, nincs is náluk telt ház, stb

2013. jún. 24. 14:05
 8/21 anonim ***** válasza:
A Noéval és Rexszel kapcsolatos értesüléseid helytállóak. Lefölözik a menhelyeknek szánt 90 %-át, de kevesebb kutyát fogadnak be, mint egy átlag menhely. Mert a szép csempe az kell... Nah mindegy, szerintem is az Illatos útról hozz, következő ideiglenes kutyám nekem is onnan lesz.
2013. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A REX-nél a kutyák nem betonkennelekben vannak nyáron, hanem elkerített helyen, de szabadon. Önkéntesek foglalkoznak velük, séta az erdőben, az utcán, pórázhoz szoktatás, játék. És ha kiválasztod, akkor ismerkedhetsz vele a nagy területen belül. Illatoson kezedbe adják a pórázt, aztán ha retteg mindentől az utcán, nem megy, kocsiba se tudod betenni, akkor viheted vissza. Az nem a te kutyád.
2013. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg ezt az oldalt is .

2013. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!