Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan kutyafajta, ami...

Létezik olyan kutyafajta, ami kis lakásban, egyedül is jól érzi magát, de nagytestű?

Figyelt kérdés
Nem kérek vitát meg okoskodást, plüsskutyás kommenteket. Ha véleményed szerint nincs ilyen fajta, akkor kérlek írd azt, hogy nincs, de ne kötekedj! Köszönöm.

2013. jún. 24. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mennyi időt lenne egyedül és kertesház ?
2013. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
már 10000000szer leírtuk hogy a kutya mérete teljesen mindegy. Egyedül nagytestű pásztorkutyák akik nem valószínű hogy jól éreznék magukat, de azt is meg lehet oldani, ha valaki nagyon elhivatott :D
2013. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Napi 4 óra egyedüllétet kéne kibírnia, de korán reggel persze levinném egy hosszú sétára.
2013. jún. 24. 16:12
 4/21 A kérdező kommentje:
Oh, és sajnos panel.
2013. jún. 24. 16:12
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik kutya sem érzi jól magát egyedül.Viszont olyan talán van,aki jobban kibírja,azt az időt,amit egyedül tölt.De biztos,hogy nem érzi jól magát.

A nagytestű kutyák kulcsa pedig,hogy le legyenek fárasztva.Akkor nem rombol.Viszont az ilyen maci típusú kutyák elég könnyen lefáraszthatóak.


Újfundlandit mondanám,de valahogy nem tudom elképzelni egy 1,5 szobás panel 5. emeletén :S

2013. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Hát, ha ez ilyen egyszerű, akkor remek! :D
2013. jún. 24. 16:13
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szigorúan betartod a reggeli hosszú sétát és nem hagyod 4 óránál hosszabb időre magára akkor talán a magyar agár vagy a komondor lenne jó választás persze ha ki van elégítve a nagy mozgásigényük ( a tévhitekkel ellentétben a magyar agár igazi kanapélakó) 1. voltam
2013. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Kertesházban lakunk. 2amerikai bulldoggal élek békességben a szobámban.. A kertben csak nyáron vannak kint kb amúgy bent tengetik életüket ezen a 25négyzetméteren az év többi részében. Tökéletesen boldogok sok séta sok játék sok tanulás és kész :)
2013. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8-9 órát is kibír a kutya egyedül.Nekünk is van egy havanese 2. emeleten.Simán kibírja a 8 órát.Reggel levisszük, aztán mikor hazaérünk és este 2x.4 órát szinte bármilyen kis és közepes testű kibír egyedü.Foxit terriereket annyira nem ajánlom.Lekell fárasztani reggel és akkor alszik amikor nem vagy otthon.
2013. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Azért komondort én nem ajánlanám. De valóban bármilyen nagytestű kutya lehet ha eleget tudsz foglalkozni vele. Szerintem 4 óra egyébként sem sok, annyit simän kibír egyedűl egy kutya, panelba is.
2013. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!