Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutyás gazdik,...

Nagytestű kutyás gazdik, milyen tapasztalataitok vannak a kutyakozmetikakkal?

Figyelt kérdés
Mi meg nem talaltunk jo kutyakozmetikust es kezd ugy tunni,hogy a kozmetikusok tobbsege csak kistestu kutyakkal tud megbirkozni, nagytestu kutyakkal egyszeruen nem tudnak banni.
2013. jún. 24. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy van.....nemrég elvittem a dogomat,a vége az lett,hogy én fürdettem.
2013. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nagytestűm már, ami volt is rövid, szőrű volt így nem vittük kozmetikushoz, de volt olyan amit kellett és mindig ott maradtam velük és beszélgettem a kozmetikussal, mondta, hogy már megfordult nála pár jól megtermett kutya is. Most nem járunk mert jelenleg nincs kutyám. Nem tudom hol laksz, de mi újpestre jártunk a könyves gimi és az ady műv. ház között van egy kozmetikus ott érdemes lenne megkérdezni. Barbinak hívják, a vezetéknevét hirtelen nem tudom. tel: 06309123258 legalább is ez van rá kiírva, ha érdekel akkor kérdezz nyugodtan.
2013. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kaukázusi-németjuhász keverékünktől lehidaltak. Nem vállalták a körömnyírást.
2013. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én múltkor mikor voltam a kozmetikában volt ott két ír farkas és egy leonbergi, nagyon jól megoldották ott a kozmetikusok (igaz ott 2 kozmetikus és 2 tanuló van szinte állandóan) /Bell kutyakozmetika a belvárosban a Nyugatinál/ Gyakran vannak ott nagytestű kutyák (gaz főleg kiállításra készítenek fel de sok azért a hobbys is
2013. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez az : [link] ha megnézed az albumokban is sok nagytestű kutya van
2013. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Életemben először vittem kutyát kozmetikába múlt pénteken. Kutyám roti-nj keverék, de csak azért mentünk, mert Argos n nyert egy ingyen alkalmat :D Volt fürdés, bűzmirigy-kinyomás, farkaskarom vágás és fülpucolás, az egész sztem 20 perc volt. Kértem, hogy ágaskodjon fel a magad kádra, a hátsóját meg beraktam...onnantól a kozmetikus végezte a többi részt, de Argi szépen arra fordult, amerre kérte. A törölközést és a fülpucolást kimondottan élvezte, meg az utána történő focizást...a nedves szőr hűsítette a forró városban hazafele, bár már csak a fedőszőre volt nedves.

Szerintem pont, hogy tele vannak neveletlen, kényes, hisztis, félős, antiszoci kis kutyákkal: amikor ott voltam, egy könnyebb eset volt, máltai selyemkutya, kimerült annyiban a hisztije, hogy karomvágáskor nyüszített.

A kozmetikust előző nap harapta alkaron egy összeállt bundájú, neveletlen BOBTAIL...

2013. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Neki valószínűleg nem tudsz akkora kutyát mutatni, amin meglepődne:

[link]

2013. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem tudom merre laksz,de a mi kutyakozmetikusunk Orosz fekete terrier tenyésztő és ő nyírja is őket természetesen,azok sem éppen kistestűek :D

amúgy nekünk bichonjaink vannak de sokszor látok ott nagy testű ebeket..


Gödöllő

[link]

2013. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Bell egy drogos handleré.
2013. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!