Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennek lehet köze a kutyám...

Ennek lehet köze a kutyám életéhez? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Mostanába nagyon rosszakat álmodok és sajnos ebbe benne van a kutyám is :"( pl ma azt álmodtam éjstaka h 1 kóbór boxer kerítésen kívül megtámadja a mi kutyánkat és ő is ugat rá de nem tudják megverni egymást mert ott a kerítés de h ne ugasson bezárjuk a kutyánkat 1 pici kerítés mögé (pedig nekünk nincs is kerítés í kutyánknak) és azt megpróbálja átugrani és amikor ugrik akkor felszakad a bőre és nem éli túl. Éjszakafelébredxtem s nem mertem vissza aludni. PLS segítsetek :'( (ez nem történt meg)

2013. jún. 25. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon szereted a kutyád, és félted persze. A nővérem is mesélt anno ilyeneket, hogy ilyesmit álmodott a kutyájáról.

19 évig élt az a kutyája, nagyon szerette, vigyázott rá.

2013. jún. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húú ezzel én is így vagyok, borzasztóakat álmodok a kutyámmal többször is és nem éli túl az álmomba. Én sem értem, de talán tényleg az hogy annyira féltjük és nem akarjuk elveszíteni őket. Én imádom a kutyám, családtagnak tekintjük, mindent megkap el is van kényeztetve rendesen:) De borzasztó amikor ilyet álmodok, van hogy sírva kelek fel és megnézem gyorsan hogy jól van e. Talán tudom azt magamról, hogy nagyon nehezen viselném ha már nem lenne velünk és a félelmeim álmodom meg :(
2013. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van nagyon szeretem a kutyámat és nem akarom elveszíteni mindig fel szoktam emelni ha az autó áll befele és 1 nap kiugrott a kezemböl én meg annyira féltettem h apa nem látja h az autónknak van 1 szárny a hátsó részén és azt visszahúztam de olyan erőböl h majdnem eltörtem(már mozog is) soha nem akarom Alex-et elveszíteni :') ha elveszíteném belehalnék :"""( köszi am
2013. jún. 25. 07:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is rosszat álmodtam velük a napokban, nem tudom miért. Vittem őket ivartalanitani, de ott lenyúzták őket az orvosok meg ilyenek, aztán rosszul varrták vissza és elpusztultak. Egyik kutyám már ivartalanitott, a másikat majd fogom, lehet ezért álmodtam ezt, de akkor is elég abszurd álom volt.
2013. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gondolom milyen rossz lehet :(


én egyszer azt álmodtam,hogy levágtam a saját kutyám lábát és minden csupa vér volt,sírva keltem fel :'( :'(

szörnyű volt!!! :(


de már álmodtam olyat is,hogy egy kóbor kutya neki ment a kuyámnak és nem élte túl..


kistestű kutyám van...

2013. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajns rosszak az álmaink :(
2013. jún. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!