Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vitamin hiányos?

Vitamin hiányos?

Figyelt kérdés
Az vitamin hiányra utal, ha a kutya körmén fehér foltok vannak mint az embereknél?

2013. jún. 25. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen vidd el orvoshoz, az a biztos
2013. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gelazso ***** válasza:
az én kutyáím mindig azt ették amit én és soha semmi bajuk. a mai kutyakaják? szerintem pa´r ezer éve( a kutya honosítása óta) mindig azt ették amit az amberek. de kérdésedre válaszolva: lehet
2013. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ember sem megy orvoshoz csak mert fehér pöttyök vannak a körmén vagy te mindenért odamész?
2013. jún. 25. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet kevesebb pigment miatt is.
2013. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia. sajnos a kérdésedre választ nem tudok, viszont kérdeznék helyette. nekem évek óta vannak fehér pöttyök a körmeim alatt, megszámoltam, 4 ujjamon is. ez akkor vitaminhiány nálam? mert erről eddig nem tudtam, és lány vagyok, de nem zavartak a fehér pöttyök ott.
2013. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elvileg igen én úgy tudom. [link]

De hogy kutyánál is ez a helyzet azt nem tudom.

2013. júl. 16. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!