Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyámmal ilyenkor?

Nonika00 kérdése:

Mit tegyek a kutyámmal ilyenkor?

Figyelt kérdés

Mit tegyek mert barátnőm azt mondta hogy a beagle 1 éves kutyámnak egyre nagyobb lesz a bordálya de én nem vettem semmit észre pedig még minden képet át is néztem és én olyanak láttam mint volt. De ha mégsem mi baja lehet hogy nagyobb bordálya lesz? Barátnőm szerint vehemhes de nem biztos. Mi a jelei a vehemségnek? És ha tényleg ngyobbodik a bordály az mitől van. Ja meg még 2 szer hányt egy nap de szerintem az a baja hogy mikor porázon visszük és siet mi meg nem akkor megnyomja a kis nyakát vagy csak sokat ivot. és még barátnőm szerint nagyon lefogyot de én ezt se vettem észere. Barátnőm keltete fel ezt a gyanut kérlek ezekre válaszojatok: 1:mitől nyúlhat a bordái

2:miért hányhat

3:miért fogyhat

köszönöm ja és ez sűrgős!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



2013. jún. 25. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor tüzelt a kutyád? Találkozhatott ezalatt kannal?

Ha hány és fogy, akkor irány az orvos vele.

2013. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom szerintem nem találkozot vele kan kutya de azt nem tudjátok hogy miért nő egyre jobban a borda?
2013. jún. 25. 10:10
 3/3 csipesz5 válasza:

ha vehemhes" lenne a bordáján nem sokat veszel észre, annál inkább a hasán, többet eszik, hány, és sokat pihen. olyan mintha beteg lenne kb.

Hányhat azért is mert sokat evett.

Fogyhat azért mert beteg. átnézted már a kutyád szőrzetét??? a bőrét?? nincs e benne valami??

Nekem volt egy 6hónapos kutyám.. és nem szenvedett táplálék hiányban. De mégis látszott az összes bordája. nem mertem hozzányulni..mert lehet hogy olyan baja van ami nekem is árthat.

Állatorvos segít!!! Jobban jársz ha megkérdezel,vagy megvizsgáltatod a kutyádat 1 állatorvossal.

2013. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!