Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok a Bolognese kutyáró...

Mit tudtok a Bolognese kutyáról, jó választás?

Figyelt kérdés

Mert lesz egy kutyám és annyira várom, csak.....

És olyan aranyosak a bolognesék, meg nem olvastam rosszat róluk, azt gondoltam ti tudtok többet róluk.



2013. jún. 25. 13:12
 1/3 anonim válasza:
LEGJOBB!!!! nekem is az van és nagyon okosak, tudnak szeretni, játékosak...és még sorolhatnám!
2013. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen egyet értek az előttem szólóval, nagyon édes játékos kiskutyák, okosak is, de nem árt elfeledkezni arról hogy mivel nagyon értelmes kutyák könnyen a fejedre nőhetnek ha nem tanítod nekik már egészen kiskutya korától kezdve hogy TE vagy a főnök és NEM Ő. Elég domináns kutyusok, ezért fontos hogy ezt minél előbb vésd az eszébe. Ez minden kutyusnál fontos hogy jól megjegyezze hogy ki a falkavezért, azután már könnyen taníthatod, ha szeretnéd, mert nagyon értelmes hűséges kutyusok:) Nekem 3 hónapos és már látszik rajta milyen erős egyéniség,és nagyon tudják szeretni a gazdájukat:) Személy szerint azt gondolom hogy az egyik legjobb választás:)
2013. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mind a kettőtöknek, nekem is az lesz!4 :) :D
2013. jún. 29. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!