Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkimnak poratka allergiája...

Yorkimnak poratka allergiája van. Megcsináltattam a szuper olcsó tesztet. Kapott már tablettát, cseppeket, lefújtam az egész házat poratka ölő szerrel, még sincs változás. Valami hatásos ötlet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Poratkát sajnos semmivel sem lehet 100%-osan kiirtani és az egyetlen jó megoldás az lenne, ha ez az állapot megszűnne, gyógyszer, csepp stb. erre sajnos nem fog teljes megoldást nyújtani :(

Családi házban laktok?

2013. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Már mindent kipróbáltam,de egyfolytában vakarózik, ezáltal rengeteg seb van a pici testén.
2013. jún. 26. 07:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, h a legtöbbet akkor tehetsz érte, ha minél kevesebbet van a házban, de a yorkik meg ugye nem alkalmasak a kinti tartásra. Most talán még oké, de télen... :/

Nehéz ügy, de próbálj meg arra törekedni, h tényleg minél kevesebbet legyen szegény a házban.

2013. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!