Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép ez az amerika...

Szerintetek szép ez az amerikai akita?

Figyelt kérdés

Nincs külső hibája?Úgy értem,hogy nem hibás szemre.van ilyen szőrű amerikai akita?

[link]

Hogy nézne ki ezzel a szukával?HA LENNE!(de nem lesz) kölykük az kb. milyen színű lenne.De nem lesz.Csak a szín érdekel.

[link]


2013. jún. 25. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

jobb képek kellenének ezekből nem lehet jól megállapítani semmit!


vmi ilyesmi képet csinálj róla

[link]

2013. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mind a két szülő színe, de lehet a barna minden árnyalatában foltos vagy egyszínű. Függ a felmenőitől is mert azok is visszaüthetnek.
2013. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát, már amennyit a képekből lehet látni, valami nagyon nem oké. én biztos vagyok benne hogy a kutyáknak nincsen törzskönyvük.

főleg az elsőnek. szegény elég "szakadtnak" tűnik... és a kép is totál homályos.

az a második, -igaz fura szögből van a kép is lehet- de totál úgy néz ki azon a képen mintha német juci lenne benne.

2013. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nah elküldtem véletlen.


szóval olyan hosszúkásnak tűnik az orra meg a feje. de lehet azért tűnik így mert olyan szögből van lefényképezve.

2013. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

az elsőről csak ez az egy kép van,a második az törzskönyves csak rossz szög itt van több kép ő a szuka:

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 25. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:
A szuka még kinéz valahogy, bár ilyen képekről sok következtetést nem lehet levonni meg nem is vagyunk küllembírók, hogy megítéljük. A kan viszont brutál mocskos és elhanyagolt, nem tűnik egészségesnek ilyen kutyát tuti nem engednék az enyém közelébe se.
2013. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Vedlik a kutyád. Keféld ki.
2013. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért érzem én azt, hogy ennek fedeztetés lesz a vége??:( Csak itt igy tetted fel a kérdést, mert másképp érdemleges választ nem kaptál volna,csak azt, hogy ne szaporits...
2013. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem lesz fedeztetés a vége.A szuka nagybátyámé,a kan az egyik munkatársáé,csak kérdeztem,hogy "összeillenének-e"? Ám a szuka törzskönyves az Orient Sun kennelből való.
2013. jún. 29. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!