Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell a kiskutya fülét...

Hogy kell a kiskutya fülét ragasztani?

Figyelt kérdés
leukoplastal körbetekerem és ennyi? :D
2013. jún. 25. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezted meg az állatorvost ha már találtál egyet aki levágta neki? vagy arra már nem volt eszed?
2013. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csak vágott fület szoktak ragasztani. Mondjuk megmondhatnád, hogy milyen fajta kutyáról van szó. A leukoplaszt egyébként elég rendesen "legyantázza" a kutya fülét.
2013. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is azzal ragasztottam, semmi baja nem lesz tőle. Elég nehéz elmagyarázni, hogy hogyan kell :/
2013. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


Úgy kell, hogy behajtod a fülét, mintha egy papírlapot hajtanál hosszábban ketté. Könnyebb, ha az ujjadat odateszed és úgymond arra hajtod rá a fület. Aztán körbetekered ragaccsal olyan középtájon. Aztán ha ez kész, akkor fenn, ahol ugye háromszögbe kell állnia, beigazítod, hogy ne kifelé álljon az egész füle, hanem azért valamennyire lógó állapotban.


Csináld meg, és ha gondolod küldj róla egy képet, mert így tényleg nehéz elmagyarázni :/

2013. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


valahogy így, remélem meg tudod nézni

2013. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen fajta?

És eszedbe ne jusson a leukoplast, kizárólag omnisilk!

2013. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem azzal ragasztottuk, hanem ilyen kórházival, nem tudom a nevét :/ 3as voltam.
2013. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először jó lenne tudni egyáltalán milyen kutyafajtáról van szó, mert nagyon sokféle fület lehet ragasztani és mindet máshogyan kell.
2013. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
bullterrier, ma voltunk az állatorvosnál az oltás miatt és ő javasolta hogy ragasszam a fülét.
2013. jún. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!