Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az hogy lehet hogy a kiskutyám...

Az hogy lehet hogy a kiskutyám meghalt "állítólag" most egy hónap múlva látok az ebtelepen egy színben testben korban tökéletesen megegyező lesoványodott kutyát?

Figyelt kérdés
Egy kerülettel arrébb van ahol alkunk, korban nagyjából megegyezik, színei mintája ugyan az testfelépítései is, a tekintete is, minden! Hát amikor megláttam azt hittem dobok egy hátast! Még mindig kiráz a hideg tőle. :S Majdnem sírok. Mikor jobban szemügyre veszem, látom hogy hol más egy kicsit, de akkor is mintha ő lenne... ha nem is ő, lehet hogy a tesója. Amúgy is szeretnék hazahozni egy kutyát, nagyon rossz döntés lenne pont őt elhozni, amelyik annyira hasonlít az egy hónapja meghalt kutyámra?
2013. jún. 25. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozd el nyugodtan, sokat segítesz vele :)
2013. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha "állítólag" halt meg a kutyád, nem reszkíroznék újra még egyet.
2013. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én tuti elhoznám, szerintem jó ötlet. De ne feljtsd el hogy ez nem ugyanaz a kutya, hanem másik.
2013. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy állítólag halt meg?

Szerintem is nyugodtan hozd el, lehet hogy tényleg a tesója.

2013. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem is halt meg, hanem a szüleid kicsapták, aztán bekerült az ebtelepre. Nem kérdezted meg őket, hogy mióta van ott és hogyan került oda?
2013. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 zsuzsabazsa ***** válasza:

Tényleg miért állítólag? Nem tudod biztosan?


Akkor lehet, hogy mégiscsak a kutyádat láttad az ebtelepen.

2013. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy állítólag ?
2013. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ment a hasa meg hányt, aztán mikor a kérdező nem volt otthon, meghalt. állítólag. ő meg ki akarta ásni, hogy tényleg ott van-e.
2013. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi történt az előző kutyáddal?
2013. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
most írtam le.
2013. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!