Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan van ennyi embernek...

Honnan van ennyi embernek pitbullja? Pár éve még be volt tiltva még a tartása is, mostanára ennyi tenyésztő, pit tartó lett?

Figyelt kérdés
Lépten-nyomon azt olvasom,hogy írják a gazdik,pitbulljuk van...Ha van is magyar kennel,gondolom nem sok,mégis meglepően sokan tartanak.Kb mintha csehszlovák farkaskutyából lenne itt is,ott is,ami annak ellenére marha ritka,hogy sosem volt betiltva a tartása,de ugyanígy sok más fajta példáját is felhozhatnám.Félre ne értsetek,nem zavar,mert őket is szeretem mint kutyákat,puszta kíváncsiságból kérdezem.
2013. jún. 25. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pitbullnak nevezett kutyák 99 %-a egyszerűen nem az. Nagyon elenyésző a valódi pitek száma nálunk.
2013. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbnek puszta felvágásból van... Ha megnézed akkor 25 alatt van a többségük, azt hiszik ettől faszagyerekek, mert a pitteket mindenki ismeri a kutyaviadalok által.
2013. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, sokan megveszik, hogy menők legyenek. Régen volt egy videó, ahol egy pitbullt kinyírt egy feldühödött ló. Nem is ez a lényeg, hanem alatta volt egy komment:


Ha ezt a sok nyomigangster meglátja, a pitbullokat lovakra cserélik

2013. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A pitbulloknak nem 100%-a tiszta pitbull. Nekem például amstaffnak mondott kölyköt adtak ismerősömék, az anyát láttam is, törzskönyves staffi volt. Az apját én buta nem kérdeztem, és kiderült amire a kutyám megnőtt hogy az apja pitbull, ezért a kutyám keverék, staff és pit keverék. Amugy a doki is észrevett rajta pitbullos vonásokat.
2013. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek ilyen kutyájuk van kb 5 % van hivatalos tenyésztőtől. A többi 95 % nyomorék szaporítótól van!!!!
2013. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A mai pitbullok 99,9% keverék.

És az amstaffosok is jóval többen vannak,a tenyésztők és szaporítók is.

Ráadásul a pitbullnak mondott kutyák zöme inkább amstaff,vagy valami nagyon böszme keverék,de rámondja,hogy pit.

A szomszédba "pitbull" van,kb 6 hónapos,kinéz egy nagyra nőtt gidának.Se izom,se szélesség.Totál keverék,legjobban egy pinscherre hasonlít.

5 ezerért vette,az ismerősei egyik felének azt mondja hogy törzskönyves pit,a többinek meg hogy amstaff:D

Na ebből van a legtöbb :D

2013. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mostmár értem.
2013. jún. 25. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a tömeges válasszal (a nagy többség keverék) egyetértek.


hozzátenném még, hogy az igazi pitezés a tiltás alatt sem szűnt meg, nem hogy tenyésztették a valódi pit bullokat, de még meccseztettek is. nem tűnt el a fajta egy pillanatra sem, pusztán kicsit megritkultak a tartói. amióta meg újra legális gyakorlatilag invázió van, boldog-boldogtalan pitet akar, és persze szaporítók népes csoportja meg is adja nekik... kicsit mondjuk keverékek, de hát annyi baj legyen...

2013. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

a sok analfabéta retek cigány megveszi a kutyát és nem eteti levan fogyva mint az állat de sétáltatja az utcán a marhája meg menőzik vele szerencsétlen kutya meg alig él már :\ nagyon sajnálom az ilyen sorsra jutott kutyákat..

még annyi hogy ma már nagyon sok fajtája van a pitbulloknak az amstaffok is a pitbullokból vannak kitenyésztve csak annyi hogy azok kisebbek

pitbullokból meg sok fajta van pl nagyon alacsony széles hosszukés fejű széles fejű nagyon nagy testű kicsit magasabb szinte már mind másfajta..

nekem is pitbullom van de nekem nem menőzésből van hanem mert szeretem a kutyákat ezelőtt németjuhász volt de ezt sokkal jobban szeretem maga a kutya sokkal jobban tetszik :) és NEM ÚGY NEVELTEM MINT A CIGÁNYOK HOGY NE LEHESSEN VINNI AZ UTCÁN MERT RÁKAP MINDEN KIS ÉLŐLÉNYRE.. így sokkal jobb ha odajönnek megsimogatni a csajok :D persze félnek tőlle mert mindenki meglátja jaj pitbull meg bevannak szarva.. :D

2013. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!