Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek itt mi történt?...

Szerintetek itt mi történt? Ki a hibás? És vajon miért? B. lent


2013. jún. 25. 22:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Bocs, nem bírom megnézni... :(
2013. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
50%
Ha jobban megnézed akkor látod, hogy a barna kutyus tök aranyos a fehér meg valami idegbeteg.
2013. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mindenki, aki ott volt. Az a férfi a bottal mi lett volna, ha átveszi a nőnél lévő kutyát és a nő talán le tudja szedni a kicsiről a másik kutyáját? Egyszerűen nem mert odamenni és a nyakörvénél fogva leszedni a nagy kutyát a kicsiről.
2013. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A gazda a hibás, minden kutya jónak születik csak elrontják.
2013. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én kutyám kapta volna el, akkor én biztos addig ütném amíg el nem engedi az sem érdekelne ha a saját kutyámat kéne agyonütnöm. Bár nekem soha nem lesz ilyen elrontott kutyám.
2013. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
Felháborítónak tartom, ez egyszerűen borzalmas. Minek tart valaki ilyen kutyát, ha nem tudja megnevelni, nem tud neki parancsolni? Mert nagyon menő, gondolom. Ha az én kutyámat fogta volna meg az a dög addig ütöttem volna azzal a husánggal míg mozog, utána meg az idióta gazdának is adtam volna párat. Ilyen kutyát altatni kell, mert közveszélyes, a gazdának meg egy életre megtiltani a kutyatartást. A szívem megszakadt azért a kis goldiért, szerencsétlen kutya.
2013. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

szegény kutyus :( majdnem sírtam nem bírom az ilyet..

főleg hogy egyik ismerősömnek a bichonját egyszer egy német juhász kapta el,de az se eresztette és senki nem segített neki én láttam meg tök messziről,hogy ismim az,a kutyát rugdostam teljes erőmből de semmi,aztán egy férfi egy nagy bottal fejbe verte és elszaladt..



olyan felelőtlenek az emberek ha már ilyen veszélyes a kutyája legalább szájkosárban sétáltathatná..


én is addig ütöttem volna amíg meg nem hal,de nem értem hogy csomószor csak nézik és nem tesznek semmit..

2013. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Az az idióta még meg is dicséri az argentin dogot...


Felénk van két öreg (nő+férfi), akik 3 hatalmas antiszociális rottweilert sétáltatnak. Francokat, inkább azok sétáltatják őket. Az egyik általában szabadon van ami önmagában nem lenne baj, mert kutyafuttatóról van szó, a másik kettőt meg csuklóra csavart pórázzal tartják vissza és nem épp barátságosak se emberrel se kutyával. Az viszont tuti, hogy az öregek izomból csak addig tudják őket visszatartani, amíg azok önszántukból is maradni akarnak. Egy ilyen kutya is sok volna nekik, de nem, nekik három van!

2013. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
csoda hogy a goldi túlélte...
2013. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
jézusom...
2013. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!