Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

Nem hangulatkeltésnek szánom ezt a kérdést, tényleg kíváncsi vagyok, hogy a gazda nem veszi észre a jeleket, amiket a kutya ad? Vagy nem érdekli? Hogy hagyhatja eddig elfajulni a dolgokat a kutyával és a picivel? Van, aki tényleg ennyire nem ért a kutyákhoz?

http://www.youtube.com/watch?v=rChLGSEjGXg


2013. jún. 25. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen a gyereket védelmezi. Mondjuk ez akkor se normális.
2013. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szándékosan hergeli a kutyát, láthatóan jó poénnak gondolja.
2013. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek alapból úgy kezelik a kutyákat, mintha az maga is ember lenne. Hasonló sztori a kutysuliból: pali mesélte, hogy a gyerekét megtámadta a család 8 éves labradorja, pedig előtte annyira védte a gyereket, hogy alig engedte őket a közelébe. Szóval rohadtul nincsenek tisztában azzal, hogy ez jóval a kutya hatásköre fölött van, és hogy ennek milyen veszélyei vannak. Mellesleg a roti egy fantasztikus kutya, nagyon szimpik számomra, de normálatlan, nevelésre képtelen ember mellett kénytelen átvenni az irányítást.
2013. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és igen a videón a pali jó poénnak gondolja. Mindig eszembe jut ilyenkor, hogy egyszer kéne bármelyik kutyámnak is rám vagy a családtagjaimra morognia, azt nem tenné zsebre, amit kap. De ez normális, következetes nevelés mellett teljességgel kizárható (egészséges idegrendszerű kutyáknál).
2013. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hmm.... nekem ugy tűnik mintha a hang alá lenne vágva. Egy morgó kutyának teljesen más a fejtartása.
2013. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ezt a videót számtalanszor láttam már.

A hapsi szándékosan morogtatja a kutyát. Azt tanítja neki, hogy ha idegen nyúlna a gyerekhez akkor is morogjon és védje meg a gyereket.

De ez azért felesleges mert a babakocsit úgysem hagyjuk az utcán a kutyával együtt ha bemegyünk a közértbe.

Ez a mutatvány végül is a tárgyőrzéshez tartozik.

2013. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez betanított dolog lenne? a kutya részéről nagyon is őszintének tűnik.. láttam már morgásra betanított kutyát, de ott a gazda másodpercek alatt meg tudta szüntetni a morgást. itt nem látom ezt.
2013. jún. 26. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!