Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet egy csepp vér a 2...

Mitől lehet egy csepp vér a 2 hónapos kutyám székletén?

Figyelt kérdés

2 napja hoztam haza a menhelyről.Oltva még nem volt az utcáról hozták be ,én meg befogadtam.Mert a menhelyen önkéntes vagyok és beleszerettem.A székletével semmi baj nem volt a menhelyen.1 hétig volt ott és normális volt a széklete. 1hét múlva haza hozztam,és a menhelyi silány minőségű táp helyett most átváltottam royal canine starter-re

Hirtelen váltottam tápot.Esetleg ez okozhatta a kis vért a székleten,mert eddig csak konzerveset kapott a menhelyen és lehet,hogy a szilárd kemény kaja kicsit megviselte?

Az állatorvos hétvégén fogja beoltani.mert még egy oltása sincs.:S az utcán született szegény.Egyébként teljesen vidám kutya,eszik,iszik rendesen.Azt mondta az orvos h nem parvós.Tehát hirtelen tápváltástól lehet ilyen?nem a székletben van a vér hanem kicsöppen a végén.remélem csak hajszálér pattant el.



2013. jún. 26. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak megrepedt aa végbele, nem komoly, de célszerűbb lenne fokozatosan átszokatni a tápra, kapjon kicsit levesesebb kajákat
2013. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megpattant valami.A starter tápot én már puppyra cserélném és nem royalra,hanem vmi normális tápra.Pl brit,vagy bit care.Viszont valóban jobb lenne,ha fokozatosan szoktatnád :)
2013. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad nagyon jó minőségű kajával azonnal váltani az ilyen kiskutyánál.Akár az alatt az egy hét alatt, amíg a menhelyen volt, összeszedhetett valami fertőzést is. Figyeld és amikor viszed oltásra, okvetlen említsd meg az orvosnak. Csak egészséges kutyát olt be úgyis gondos orvos.
2013. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy menhelyi kutyus azért is mondta h várjak pár napot az oltással ha valami lappang benne az kiderüljön,mert ha most ráolt abba belehalhat.:Súgy fáj a szívem érte.eleget szenvednek a ilyen kis kuyták remélem tényleg csak hajszálér.erre csak abból következtetek,hogy a menhelyen teljesen jó széklete volt.csak nem bírtam magammal és ahogy haza hozztam finomat akartam neki adni:S de lehet túl gyors volt
2013. jún. 26. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Hétvégéig úgyis kiderül, lesz-e folytatása annak a kis vérnek, vagy csak egyszeri jelenség volt.

Legyen sok-sok évetek együtt azzal a kis szerencséssel!

2013. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írd meg mi lett!!!
2013. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta az állatorvos,hogy valami bakteriális fertőzés,de be sem fejeztem,hogy mi a baja a kutyának már nyomta is bele a 3 szurit .....

és nem múlt el a kutya baja.

egyébként a vér csak az erőlködéstől volt.

Most szója mentes tápra váltottam AZP-re ami kölyökkutyának való.úgy néz ki kezd javulni,de hol megy a hasa hol nem.

9szurinál tartunk szóval ebből állatorvos váltás lesz

2013. júl. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!