Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy olyan nő, akinek több...

Egy olyan nő, akinek több énje van, az vállaljon kutyát?

Figyelt kérdés
Ha van több jó, és több rosszabb énje.
2013. jún. 26. 23:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem javasolnám nem stabil lelkiállapotú embernek a kutyát. Nem tudom, hogy ez pontosan milyen betegség (akaraterővel legyőzhető-e), de a nagy hangulatingadozások nagyon megviselik egy kutya lelkét. Szóval egyelőre ne.
2013. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De nincs hangulatingadozás. Inkább olyan mint ha a több személy élne a házban a kutyával.
2013. jún. 26. 23:41
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értek ehhez, lehet hülyeséget írok, de minden 'személyisége' tud következetes, higgadt lenni? Tud felelősen viselkedni és döntéseket hozni? Nem tesz indulatból meggondolatlan dolgokat? Nagyon különbözőek az énjei? Valószínűleg így is összezavarná a kutyát, de lássuk be: a magyar valóság az, hogy kutyát ezreit-tízezreit altatják el. Még mindig jobb, ha egy ilyen gazdához kerül, mint ha sintértelepen nyomorog, majd elaltaják.

Nem tudom, ez a személy (te?) jár-e orvoshoz, ha igen, akkor az ő véleményét kikérném.

2013. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

hű de fura kérdés :/

van rá esély, hogy esetleg bántod a kutyát?

vagyis valamelyik éned

2013. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
igen én is ezt akartam javasolni, hogyha van dokid, akkor kérdezd meg őt erről :)
2013. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%

több jó és több rosszabb tulajdonsága mindenkinek van. az attól még egy én (egyén).

több én (több személyiség) esetén az illető skizofrén, amit a legtöbb állat nem tolerál.

2013. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem skizofréniának hívják...
2013. jún. 26. 23:59
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát ha mondjuk tegyük fel, hogy a jobb személyiségek közül vannak akik szeretik a kutyát (ezért is szeretnének egyet magukhoz venni), mások nem feltétlenül szeretik de legalább felelősségteljesek így ők sem fogják elhanyagolni. A rosszabbak vagy dühösek, vagy valami szorongásuk van, és egyáltalán nem érdekli őket a kutya, mert saját magukkal vannak elfoglalva.
2013. jún. 27. 00:05
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

igen, szerintem is attól függ, hogy mennyire súlyos a betegséged. Mert lehet, hogy még abban a stádiumban vagy, amiben a kutya nagy segítség lenne(lásd terápiás kutya). Tudom, hogy ezeket a kutyákat éveken át képzik, de gondos választással és egy kis szerencsével kifoghatsz egy ilyen típusú, nyugodt, stabil kutyát. Ezt persze csak abban az esetben írom, ha 100%-ig biztos vagy abban, hogy nem bántod a kutyát és a orvosoddal is megbeszélted.

De abban az esetben egyáltalán nem ajánlom, ha te írtad ki az előző már jelentett és törölt kérdéseket( az egyik pl. arról szólt, hogy a kérdező szereti bántani az öreg kutyáit, de mégis szeretne egy új kiskutyát.) Ez esetben orvoshoz, rögtön.

2013. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Akkor minek vállalna kutyát?! Ez tök hülye kérdés, már bocsánat, de te is leírtad, hogy lenne olyan, hogy kb. le se sz*rja szegény kutyát, aki amúgy sem érte, hogy mi van, miért kezd el vele egyszer csak kiabálni vele az, aki addig kedves volt vele. Mellesleg a kutyák általában megérzik, ha valakinek tudathasadása van, azt is tudják kicsit előre jelezni, hogy mikor fog személyiséget váltani az illető agya, ha jól ki vannak képezve.
2013. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!