Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez valami jel volt a kutyamtol...

Ez valami jel volt a kutyamtol vagy beteges a gondolkodasom?

Figyelt kérdés
Van a kozelbe egy kutyafuttato (zart) minden nap oda viszem a kutyam. Egyszer, nagyon regen volt mar itt mergezes. De azota semmi ilyen. Miikor megalltunk a kapuba a kutyam leult, (sose volt ilyen) nem volt hajlando mozdulni jutalomfalattal becsaltam, majd megint visszafordult. Es en is ereztem valamit, hogy nem kell oda most bemenni. Majd eljottunk onnan. Fura volt az egesz. Szerintetek?
2013. jún. 27. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:

én inkább egy kicsit más szemszögből közelíteném meg a dolgot.


nagyon fontos hogy az orvosi rendelőkben megfelelően fertőtlenítsenek és takarítsanak. nem csak azért mert betegségek terjedhetnek hanem azért is mert egy egy kutya amelyik kellemetlen élményeket szerzett hagyhat a többi kutyának "üzeneteket", hogy oda nem jó ha mennek.

egyszer egy nem túl jó rendelőbe kellett beugranunk féreghajtóért mert sajnos a másik már bezárt. ott még nekem is szemmel láthatóan nem volt valami tisztaság. a küszöbön a kutyám meg is állt és nagyon nem akaródzott neki bejönni. természetesen elővettem a szebbik stílusomat meg a párom is hívta így végül csak jött. láthatóan kellemetlenül érezte magát ő is akkor. akkor eszembe is jutott ez. a másikba vígan csörtet befele mindig és ott makulátlan tisztaság van, olyannyira hogy már már a cipődet is levennéd mikor belépsz...


szóval nem feltétlen hiszem azt hogy a valamikori mérgezés miatt nem akart menni. én sokkal inkább gondolom hogy egy kutya amelyik kellemetlen tapasztalatokat szerzett ott (a gazdi megverte, vagy egy kutya megtámadta, vagy egyszerűen nagyon félős volt stb stb) , hagyott figyelmeztetést a többieknek.

2013. jún. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom! Az az igazsag, hogy tegnap meg tok nyugodtan besetalt ma meg mar nem...es semmi rossz dolog nem tortent ott vele. Sose vertem meg, nem verekedett mas kutyakkal, mindig az lattam, hogy jol erzi magat.

Ezt a mergezeses dolgot nem ugy gondoltam ahogy te ertelmezted. Hanem mintha a sors is ugy akarta volna, hogy oda ne menjunk be. Nem biztos, hogy mereg, lehet hogy mas tortent volna..bar lehet, hogy hulyen gondolom

2013. jún. 27. 01:48
 3/3 anonim ***** válasza:
nem értettél. nem a tieddel történt ott rossz hanem egy másikkal mondjuk -most csak írok valamit- fél órával előtte. és az a kutya hagyott -többek között- a tiednek "üzenetet", tehát szagnyomokat hogy ne menjen oda mert ott őt "veszély" érte. és ezt a tied érezte és ezért nem akart bemenni.
2013. jún. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!