Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya pulcsit szeretnék...

Lauraistenes kérdése:

Kutya pulcsit szeretnék rendelni a bishon havenese kislány kutyám-nak de nem tudom milyen méretet rendeljek, hogy jó legyen rá felnőtnek is! Milyen méretet vegyek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedni akarok,de nyáron minek kutyapulcsi?
2013. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha még kicsi akkor kisebbet, ha kinövi nagyobbat. Én még nem láttam állítható pulcsit. Mellesleg nyáron felesleges. Télre pedig nyilván nagyobb lesz már.

mellkas méretet szoktak mérni, plusz hát hosszat.

Ha rákeresel google-ban ki fog dobni sokat, olyat is akik méretre készítik. Te leméred, ők megcsinálják.

2013. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a kutyus, akkor ki fogja nőni. Szerintem várd meg az őszt/telet, és akkor rendelj.
2013. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól függ mi9lye idős a kutyád, ha még nincs fél éves akkor nem tudsz rá olyat venni ami ősszel is jó lenne, ha pedig fél éves akkor mérd le a hát hosszát és adj hozzá 2-3cm-t a mellkas kerületéhez pedig 3-4cm-t így egy darabig jó lehet neki
2013. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
[link] ezen az oldalon sok ruha is van és van méret táblázat is valamint segítség az egyéni méretvételhez, de ha kicsi a kutyád és fog még nőni biztosan akkor addig ne rendelj neki semmit, mivel egyáltalán nem biztos, hogy az jó lesz rá a későbbiekben is.
2013. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!